Медиагруппа «Антенна»  

Черкащани показали себе і в аквабайку

«Антенна»23.06.2010

12–13 червня в Черкасах на набережній біля річкового порту проходив перший етап Кубка України з аквабайку. Ще кілька років тому цей вид спорту був досить екзотичним в Україні.

Власне, аквабайк — це водний мотоцикл одного з двох класів: сидячий та стоячий. Сьогодні ж популярність аквабайка росте такими темпами, що з легкістю може обійти традиційні види водно-моторного спорту.

Змагання в акваторії Дніпра в Черкасах проводилися за трьома головними дисциплінами: кільцеві перегони, слалом та фрістайл за правилами міжнародної асоціації водно-моторного спорту. Змагалися команди Києва, Одеси, Кременчука, Донецька та, звісно, нашого міста.

Рівень спортсменів говорив сам за себе: тут були і чемпіони Європи, і учасники всесвітніх перегонів. Приємно зазначити, що черкаські спортсмени завжди створюють потужну конкуренцію іменитим супротивникам.

Так, перемогу у кільцевих перегонах здобув наш земляк Валерій Береза. Ще один черкаський спортсмен Георгій Сахаров здобув чемпіонський титул у слаломі. У цій же дисципліні на рівні з видатними спортсменами виступив 11-річний Артем Лебединський — наймолодший учасник змагань, який посів почесне третє місце в цьому видовищному виді змагань.

Тож бажаємо всім нашим спортсменам здоров’я та нових перемог.
ТОП-СТАТЬИ
ПОСЛЕДНИЙ НОМЕР (№4)
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео)
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 712 хитов: 10467
вчера: 1104/17961
время генерации: 6.3422939777374; SQL запросов: 15