Медиагруппа «Антенна»  
ПОСЛЕДНИЙ НОМЕР
№4, 2012

ПОГОДА


КУРС ВАЛЮТ

Средний курс долара Средний курс евро
Дорогам в Черкасах пороблено?

»»»

Відтепер ви можете дивитися телеканал "Антена-плюс" в прямому ефірі через інтернет! Антена-плюс, телекомпанія

Для перегляду зайдіть за данним посиланням: Інтернет-трансляція телеканалу "АНТЕНА"

»»»

День журналіста: черкащани більше не читають газет

До такого невтішного висновку дійшов журналіст "Антени" Роман Шовенко, опитавши містян про те, що вони читають або дивляться в телеефірі. Висновки сумні: газети читають мало, а місцеві телеканали не дивляться... »»»

Андрій Павловський: У ЦВК стався рецидив фальсифікацій кримінального режиму Януковича

ЦВК вирішило розігнати Черкаське ТВК за те, що та за фактами масових фальсифікацій місцевих виборів у Черкасах (мера та міської ради) прийняла принципове рішення про те, що неможливо встановити результати. Встановлені численні факти голосування ксерокопіями бюлетенів(!!!), без печатки комісій, пошкодження упаковки і т.п. »»»

ЦВК не може зобов’язати місцевий виборчком встановити результати голосування?

Відсутність відповідного обґрунтування в мотивувальній частині рішення органу влади свідчить про невмотивованість (щонайменше, часткову) цього рішення, а отже, ставить під сумнів його законність. »»»

Під час перерахунку виявлено фальшиві бюлетені? (відео)

В пачці бюлетеней за "вільних демократів" виявлено велику кількість таких, що мають значні відмінності від інших: напис "За чесні вибори" видно без ультрафіолету, колір та щильність паперу відрізняються від решти бюлетенів.

Аналогічні порушення виявлені і в пачках інших політичних сил, але в значно меншому обсязі. »»»

Журналісти звернулися до обласного прокурора щодо численних порушень на місцевих виборах

Телеканал Антена-плюс 27-28 травня в своєму відкритому телеефірі в м.Черкаси розповсюдив інформацію про суттєві порушення під час проведення позачергових місцевих виборів у м.Черкаси 25 травня 2014 року, які істотно спотворили результати волевиявлення громадян. Крім того, дії окремих осіб, про які йде мова в сюжетах, підпадають під ознаки дій, що кваліфікуються як кримінальні злочини. »»»

Черкаси: кримінальний вибір

У Києві Петра Порошенка вже вітають із перемогою світові лідери, а Кличко вже дає розпорядження та накази. В Одесі Гурвіц визнав перемогу Труханова. Вибори відбулися, і країна налаштовується на робочий лад. Скрізь, але не у Черкасах. »»»

Володимир МАМАЛИГА29.05.2014У Черкасах
Шлях політичного Іуди?

Сьогодні важко вже знайти серед прихильників колишньої опозиції та тих, що кілька виборів поспіль уперто голосували за Булатецького, охочих проголосувати за нього і цьогоріч. Бо вже майже всі розуміють що Булатецькому вже ніколи не стати ні депутатом Верховної Ради, ні міським головою. »»»

Цілком таємно, або Про це знають всі Черкаси

Все, що написане нижче, давно не є секретом для людей, що цікавляться черкаською політикою та політиками. В біографії Миколи Булатецького майже не залишилося білих плям, про які преса не писала б раніше. »»»

Микита БОЛГАРОВ20.05.2014У Черкасах
Архив новостей

 

ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 296 хитов: 8252
вчера: 780/26432
время генерации: 0.090869903564453; SQL запросов: 14