Медиагруппа «Антенна»  
ПОСЛЕДНИЙ НОМЕР
№4, 2012

ПОГОДА


КУРС ВАЛЮТ

Средний курс долара Средний курс евро
Замість суду — житловий будинок для еліти?

Поки увага громадян України була прикута до трагічних подій на сході, в Черкасах завершилася оборудка, яка, на думку багатьох представників спільноти міста, має вигляд суто корупційної.

Черкаський журналіст та керівник телеканалу «Антена» Валерій Воротник ще тиждень тому розмістив в соціальній мережі пост, в якому поділився своїми думками стосовно можливої корупційної оборудки, що відбулася за участю посадовців судових органів області.

— Моє джерело надало мені інформацію про те, що днями було фактично приватизоване приміщення, куди в перспективі мав би переїхати Апеляційний суд Черкаської області. І дали копію ухвали Господарського суду Черкаської області, в якій ідеться про досягнення мирової угоди в суперечці між апеляційним судом та приватним забудовником. ЇЇ обставини мене здивували і я вирішив провести журналістське розслідування, — розповів Валерій Воротник.


»»»

Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі

Розповідь військового лікаря одного з мобільних шпиталів ЗСУ, якій розгонуто в зоні АТО. Репортаж журналіста телекомпанії Антена Романа Шовенко з зони АТО »»»

Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні

Військовий капелан одної з частин ЗСУ розповів журналістам Антени про роботу духовника на передовій. Репортаж журналіста телекомпанії Антена Романа Шовенко з зони АТО. »»»

Олимпиада 2022: новичок в лидерах.

Интересная и не совсем стандартная ситуация сложилась с определением места проведения Белой Олимпиады-2022, связанная с досрочным «сходом с дистанции» ряда основных претендентов. »»»

Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні

Всі відео з лінії фронту ви можете переглянути на нашій сторінці у Фейсбук

»»»

Репотажі з фронту


Всі відео з лінії фронту ви можете переглянути на нашій сторінці у Фейсбук
»»»

Сьогодні в телеефірі Антени-плюс:
»»»

Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G
»»»

Інтернет-трансляція телеканалу "Антена"
»»»

Чому москалі такі?

»»»

Архив новостей

 

ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 173 хитов: 2035
вчера: 653/28380
время генерации: 0.084737062454224; SQL запросов: 14