Медиагруппа «Антенна»  

Адміністрації Президента України Комітету законодавчого забезпечення свободи слова та засобів масової інформації Верховної Ради України Антимонопольному комітету України

  Щойно нам стало відомо, що обласна державна адміністрація дала розпорядження обласному підприємству поштового зв’язку "Черкасипошта" (В.О.Письменний) всупереч діючим нормативам продовжити до 26 червня ц.р. строк передплати на друге півріччя 1999 року для двох газет - "Нова доба" і "Черкаський край", співзасновниками яких є облдержадміністрація. Для всіх інших видань передплатна кампанія завершується 19 червня. Таким чином, обласна влада поділила пресу на "свою" і "чужу". Цей факт ми розцінюємо як грубий виклик журналістам і читачам, як нехтування вимогами антимонопольного законодавства, як невиважений крок, що дискримінує всю державну владу в Україні, надаючи їй тоталітарних ознак. Виявляючи надмірну запопадливість напередодні президентських виборів і намагаючись сформувати громадську думку на користь лише одного кандидата, обласна державна адміністрація і особисто її голова Анатолій Даниленко не гребують ніякими, навіть непристойними і протизаконними методами, аби за допомогою силового тиску і демпінгових передплатних цін наростити тиражі кишенькових газет і довести до банкрутства видання, які не завжди поділяють офіційну точку зору.

Ми вимагаємо дати правову оцінку свавільним діям обласної державної адміністрації і винних притягнути до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Микола Крамар - головний редактор газети "Село і люди", голова обласної організації Спілки журналістів України

Юлія Сакун - головний редактор газети "Молодь Черкащини"

Станіслав Журило - головний редактор газети "Вечірні Черкаси"

Ольга Швець - головний редактор газети "Антенна"

Валерій Воротник - директор Черкаського Незалежного інформаційного агентства

Володимир Ушанов — головний редактор газети «Місто»

Анатолій Саух — головний редактор газети «Ділова Черкащина»

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 24, 23.06.1999
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 395 хитов: 12535
вчера: 586/18215
время генерации: 0.008073091506958; SQL запросов: 11