Медиагруппа «Антенна»  

Викрадачі картин одержать по заслузі

Розпочався розгляд справи за фактом підміни картин в Уманському художньому музеї

У Ямпольському районному суді Вінницької області почався розгляд кримінальної справи за фактом підміни мистецьких картин художників епохи соцреалізму в місцевому та Уманському художньому музеях.

Відповідачами у справі є кілька чиновників, керівник одного з підприємств, а також колишні працівники СБУ та міліції. Після арешту до них було застосовано запобіжний захід — підписка про невиїзд. Суд розпочав слухання справи після того, як підозрювані у скоєнні злочину ознайомилися з матеріалами слідства.

Нагадаємо: рік тому з музеїв було вкрадено 24 картини художників епохи соцреалізму — Глущенко, Яблонської, Шишко, Григорьєва, Чегодара. Підозрювані взяли їх тимчасово для організації виставок, а також для оформлення приміщень. Замість оригіналів музеям повернули копії картин. За виготовлення кажної платили по 200–300 гривень. А оригінали продали колекціонерам. Коли ж колекціонери дізналися про підміну, то повернули усі роботи, деякі картини просто підкидали. На жаль, три роботи Яблонської так і не вдалося знайти.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 2, 21.01.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 880 хитов: 27996
вчера: 895/37020
время генерации: 0.01415491104126; SQL запросов: 11