Медиагруппа «Антенна»  

У ЗВЕНИГОРОДЦІ БУДЕ НОВА ТЕЛЕФОННА СТАНЦІЯ

Степан Вінярський# 1, 08.01.2003

Місто Звенигородка вважається одним із найупорядкованіших районних центрів Черкащини. Його жителі небезпідставно пишаються своєю центральною вулицею, стверджуючи, що вона є чи не найдовшою із подібних містечкових вулиць України. Принагідно вказуючи на два світлофори, як атрибут міської цивілізації.

Проте в новому році жителі Звенигородки матимуть змогу долучитися до ще більш вагомого, вже світового рівня, атрибуту цивілізації. Буквально з перших днів року Черкаською дирекцією Укртелекому в місті розпочато підготовчі роботи до проведення монтажу нової електронно-цифрової автоматичної телефонної станції типу ЄС-11 загальною ємністю на 3500 портів, з яких 2025 міських абонентських номерів та ще 1470 портів для включення сільських телефонних станцій району і міжміських потоків. Уже закуплено саму телефонну станцію, завершується капітальний ремонт приміщень під її монтаж у Звенигородському центрі електрозв’язку. Разом із будівництвом лінійних споруд нова станція обійдеться обласним укртелекомівцям майже у чотири мільйони гривень.

- Це в значній мірі і є відповідь на питання, куди ідуть гроші, надбані за телефонні розмови абонентів, - принагідно коментує заступник директора Черкаської дирекції Укртелекому Василь Павленко. - Буквально всі наявні кошти витрачаємо на будівництво і розвиток станційних та лінійних мереж електрозв’язку, часом відмовляючи своїм працівникам у нагальних життєвих потребах.

Монтаж обладнання нової телефонної станції у Звенигородці розпочнеться буквально із 20 січня. Введення станції в експлуатацію планується вже на початку третього кварталу нинішнього року.

Зважаючи на значні кошти, інвестовані Укртелекомом у розвиток зв’язку в Звенигородському районі, відчутною є потреба дієвої співпраці із місцевими органами влади. Виходячи з чого днями відбулась ділова зустріч заступників директора Черкаської дирекції Укртелекому Олександра Назаренка та Олександра Веретельника, а також начальника Звенигородського центру електрозв’язку Олександра Кобринського із головою Звенигородської райдержадміністрації Анатолієм Петренком та звенигородським міським головою Олександром Саєнком. Обумовлено було взаємопідтримку у вирішенні всіх питань розвитку сучасних комунікативних систем зв’язку, включаючи й більш широкий доступ до інтернет-мережі. На чому і дружньо вдарили по руках (на знімку).

До речі, нині діюча у Звенигородці застаріла та надто об’ємна декадно-крокова телефонна станція буде і надалі експлуатуватися. До нової ж станції, котра має цілий ряд суттєвих переваг, особливо в сервісних послугах, підключатимуться в основному нові абоненти, аби на виконання завдання Держкомзв’язку та інформатизації України прискорити ліквідацію черги на встановлення телефонів.

Та ще стосовно черги. Напередодні Нового року в Чигирині повністю ліквідовано чергу на встановлення телефонів. Це вже друге місто на Черкащині, де сьогодні немає проблем із встановленням телефонів. Були б тільки кошти у бажаючих долучитися до подібного блага людської цивілізації. Нагадаємо, що кілька місяців тому не стало такої черги і в районному центрі Маньківка, та ще й в десятку сіл цього району. А загалом впродовж минулого року на Черкащині було відкрито десять нових електронно-цифрових телефонних станцій.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 1, 08.01.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 617 хитов: 27431
вчера: 634/35795
время генерации: 0.0094571113586426; SQL запросов: 11