Медиагруппа «Антенна»  

НА РІЗДВО ЗАГИНУВ ЧОЛОВІК

Звечора зайшовши до приятеля зі святковим вітанням, чоловік залишився ночувати. Через кілька годин господар прокинувся від запаху диму і кинувся до кімнати, де відпочивав його гість. На жаль, допомогти небораці він уже не зміг, той отруївся на смерть чадним газом.

Розслідуванням встановлено, що спричинила біду непогашена цигарка, яку бідолаха закурив наостанок у ліжку.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 1, 14.01.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 338 хитов: 16191
вчера: 638/58805
время генерации: 0.081182956695557; SQL запросов: 11