Медиагруппа «Антенна»  

Софроній та Пантелеймон їдуть до Москви на Помісний собор РПЦ

За повідомленням прес-служби УПЦ МП, Українська Православна Церква Московського Патріархату опублікувала список делегатів, які поїдуть до Москви на Помісний собор Російської Православної Церкви. Черкаську область представлятимуть: від Черкаської єпархії — митрополит Черкаський і Канівський Софроній (Дмитрук), протоієрей Сергій Чумак, ігуменя Матрона (Гребенович), Гунько Олег Миколайович; від Уманської єпархії — єпископ Уманський і Звенигородський Пантелеймон (Бащук), протоієрей Вадим Паєвський, ігуменя Рафаїла (Горбань), Крижанівський Володимир Вікторович.

Загалом делегація УПЦ МП налічує 188 людей.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 1, 14.01.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 133 хитов: 3674
вчера: 666/31054
время генерации: 0.065839052200317; SQL запросов: 11