Медиагруппа «Антенна»  

Як бідному женитися...

Галина БЕРЕЗЕНКО# 1, 08.01.2003

З другої спроби прийняли депутати міськради рішення про передачу у користування Черкаському аеропорту земельної ділянки, на якій він стоїть ось вже 30 років. За словами мера Анатолія Волошина, такий крок був необхідним задля підтвердження серйозності намірів щодо співпраці з потенційним інвестором. Нагадаємо, таким на позаконкурсній основі (інших не було. — Авт.) стала міжнародна компанія DEMAR ENTERPREІSІS LTD. У серйозності намірів інвестора Волошин, за його словами, вже переконався на нещодавній зустрічі. Але разом із серйозним кроком виник і конфлікт — головний державний інспектор по використанню і охороні земель міста Черкаси депутат міськради Микола Стрижак заявив, що вважає дане рішення таким, що суперечить нормам Земельного кодексу і, відповідно, , місцевого документу про видачу земельних ділянок, а тому збирається звернутись до прокуратури. За словами Миколи Стрижака, керівництво аеропорту надало неповний перелік документів. Наразі відсутня технічна документація по наданню права постійного користування, яка передбачена Земельним Кодексом. Окрім того, як зазначив Стрижак, на території аеропорту знаходиться майно зовсім іншої організації — «Украероруху», який підзвітний Бориспільському аеропорту.

«Це не значить, що я проти того, аби надати земельну ділянку у постійне користування аеропорту, — пояснює Микола Дмитрович. — Але інвестор одразу ж зацікавився правильністю оформлення документів». А ця «щілина», яка утворилась із прийняттям рішення, стверджує Стрижак, надасть можливість інвесторові ухилятися від виконання своїх зобов’язань перед містом.

За словами Миколи Стрижака, керівництву аеропорту необхідно виготовити документацію, якої бракує, після чого знов винести питання на сесію. Звісно, скасувавши попереднє. Тобто, тепер доведеться двічі робити одне і те ж.

Технічний директор аеропорту «Черкаси» Микола Сидоренко підтвердив, що на розгляд депутатів були надані не усі документи. Бракувало додатку до технічної документації. Документ, виготовлений КП «Земля», замовник просто не може отримати. За словами директора аеропорту Євгена Углєва, аеропорт не в змозі оплатити 9600 грн., як того вимагає КП «Земля». Керівництво аеропорту сподівається або на щедрість інвестора, або, що менш імовірно, на те, що ці гроші з’являться на рахунку підприємства.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 1, 08.01.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 77 хитов: 6367
вчера: 205/28525
время генерации: 0.0381920337677; SQL запросов: 11