Медиагруппа «Антенна»  

Колекторні слухання

На парламентських слуханнях з питань екології у понеділок, 13 січня, черкаський мер Анатолій Волошин повідав народним депутатам про катастрофічний стан міського колектора, який із 1990 року зазнав вже 9 аварій. Останній порив трапився у грудні 2002 року. Мер, як випливає з його доповіді, сподівається розжалобити народних обранців на 14,5 млн. грн, що вкрай необхідні для добудови глибинного колектора. Будівництво його було розпочато ще 1989 року, нині його готовність становить 60%. Старий же колектор, за оцінками фахівців, є абсолютно непридатним.

Нагадаємо, що для ліквідації наслідків грандіозного пориву колектора, що трапився під час новорічних свят 2002 року, Кабмін виділив з 19 квітня 2002 року 300 тис. грн. Іще 200 тис. грн були обіцяні на покращення водопостачання, але так і не надійшли.

Волошин намагався навіть завести дружбу із попереднім міністром екології Сергієм Курикіним. Курикін пообіцяв, запевнив, проте Черкаси нічого не отримали.

До речі, як нам стало відомо, не був задоволений і аналогічний депутатський запит Бориса Райкова до нового прем’єра Януковича. Лишається чекати засідання сесії ВР, на яке мають бути винесені екологічні питання (після парламентських слухань, що вже відбулися), і чекати своєї черги та, не приведи Господи, нового пориву колектора.

Хоча дечого черкащани — герої ліквідації минулорічної катастрофи таки дочекалися. Перед Новим роком нагороди і почесні відзнаки від Міністерства надзвичайних ситуацій були вручені черкаським ліквідаторам.

Серед нагороджених як Борис Райков, тоді голова наглядової ради ВАТ «Азот», так і Сергій Овчаренко — директор КП «Черкасиводоканал».

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 1, 08.01.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 90 хитов: 777
вчера: 691/35747
время генерации: 0.0082828998565674; SQL запросов: 11