Медиагруппа «Антенна»  

Волошину мешают Олейник, Лешенко и Кочегаров?

Валерий ВОРОТНИК, Владимир МАМАЛЫГА# 1, 08.01.2003

Из конфиденциальных и надежных источников мы получили копию прелюбопытнейшего документа, направленного президенту Украины Кучме, председателю ВР Литвину и генеральному прокурору Пискуну. Документ отпечатан на бланке исполнительного комитета Черкасского городского совета и имеет гордое название "Про політичну і соціальну нестабільність в м. Черкаси". Датирован он серединой декабря прошлого года. Мы решили привести документ в полном объеме (чит. ниже), полностью сохранив его стилистику и ограничившись лишь коротким комментарием и рассуждением о том, какую цель преследовали его авторы.

Так вот. Первое, что бросается в глаза - это откровенное передергивание и подтасовка изложенных в нем фактов. Очевидно, команда мэра Волошина не на шутку обеспокоена своей дальнейшей судьбой и пытается путем интриг обеспечить себе спокойствие. Второй и наиболее интересный элемент - это попытка обвинить руководство области и правоохранительные органы в содействии действиям оппозиционного экс-мэра Олейника. Уж это совсем интересно... А в конце письма команда Волошина просит Киев вмешаться в ситуацию и "дать указания соответствующим службам относительно ситуации в городе". Лично я с последним предложением абсолютно согласен. Ситуация в городе и впрямь сложилась угрожающая. Только не в политической сфере, а в городском хозяйстве. Просто Волошину и Ко нужно не жаловаться, а побольше городскими делами заниматься. Но они ведь сами пока не разобрались, то ли политики они, то ли нет... Да, и еще одна интересная деталь. Волошин якобы подписать письмо отказался, хотя невозможно даже представить себе, что подобный документ покинул канцелярию мэрии без ведома шефа. Кстати, в кулуарах ВР в канун Нового года с большим интересом читали копию этого письма. Правда, воспринимали его большей частью как идиотскую шутку, обнажившую всю глупость черкасских городских властей, попытавшихся поиграть в политиков.


 ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
КУЧМІ Л.Д.
м.Київ, вул. Банкова, 11
ГОЛОВІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ЛИТВИНУ В.М.
м. Київ, вул. М.Грушевського.5
ГЕНЕРАЛЬНОМУ ПРОКУРОРУ УКРАЇНИ ПІСКУНУ Е.С.
м.Кнїв, вул.Різкицька, 13/15

Про політичну і соціальну нестабільність в м.Черкаси

Виконавчий комітет Черкаської міської ради стурбований нагнітанням соціально-політичної ситуації в м.Черкаси.

Ця ситуація все більше загострюється і в неї втягуються все нові гілки влади, насправді вона все більше стає некерованою.

26.11.2002 року депутати Придніпровської районної ради надіслали до Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Генеральному Прокурору України депутатське звернення щодо нагнітання соціально-політичної ситуації в м.Черкаси, але відповіді не отримали.

Останім часом опозиційні сили, які очолює Олійник В.М., продовжують поливати брудом президента України і законну владу у державі, проводять масові заходи по дестабілізації, підтримуючи блок Ю.Тимошенко, з метою подальшого нагнітання соціально-політичної кризи і хаосу, виступаючи проти законних органів влади та окремих її керівників. Групи людей, очолювані Олійником В.М., блокують засідання міської ради, роботу виконавчого органу.

Черговим випадом проти Закону і влади є підготовка питань щодо дострокового припинення повноважень нового міського голови Волошина А.В., секретаря міської ради Пащенка В.В., заступників міського голови Александрова В.А., Назаренка О.І. та Сінька А.В., які сумлінно виконують свої обов’язки. Метою опозиції є: заміна секретаря ради Пащенка В.В. на довірену особу Олійника В.М. - Джоболду А.Д. (1 етап), повернення Олійника В.М. до влади через нові вибори міського голови (2 етап), передвиборча компанія по виборах Президента України (3 етап). Фактично Олійник В.М. почав передвиборну кампанію, і певні політичні кола і правоохоронні органи обласного рівня, їх керівники відкрито і досить вдало сприяють Олійнику В.М. у його політичних намірах, підігріваючи увагу до його персони зі сторони ЗМІ та громадськості.

Після виборів 31.03.02 і обрання нового міського голови, зміни керівників міськвиконкому, усі гілки влади м.Черкаси докладають максимум зусиль, щоб припинити протистояння та стабілізувати економічну, соціальну і політичну ситуацію в місті, вирішувати нагальні потреби територіальної громади і міського господарства.

Черкаси втомилися від безкінечних восьмирічних політичних ігрищ, мітингів, протистоянь та інтриг Олійника В.М. і його оточення, які підтримуються певними силами обласного рівня, а тому звертаємося до Вас з проханням втрутитися в політичну ситуацію, яка склалася в місті, та дати необхідні вказівки відповідним службам щодо стабілізації ситуації в місті Черкаси.

Виконавчий комітет Черкаської міської ради:

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 1, 08.01.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 479 хитов: 19767
вчера: 653/28380
время генерации: 0.0093648433685303; SQL запросов: 11