Медиагруппа «Антенна»  
Як пан Черевко "карпатського орла" "покарав"

Як ми вже повідомляли, наприкінці грудня минулого року численна комісія Міністерства соціальної політики України перевірила роботу Головного управління з питань праці і соціального захисту населення Черкаської ОДА. Результати виявилися невтішними, отож на засіданні колегії міністерства діяльність наших "соцзахисників" визнано незадовільною. Наказом міністра начальника Головного управління пані Пінчук увільнено з посади, а губернаторові рекомендовано "розглянути доцільність перебування Гамана П. І. на посаді першого заступника голови ОДА у зв'язку з неналежним виконанням покладених на нього обов'язків". »»»

Іван СІЧОВИК#9, 07.03.2007
Ростемо ж ми — гей!
Про що звітував губернатор?

До сліз жаль, що просторий зал черкаського Палацу культури "Дружба народів" 14 лютого цього року умістив лише мізерну частину наших краян. Решта ж змогла дізнатися про рай, в якому живе, лише з теле- і радіовикладів проголошеної там доповіді нашого губернатора. Того дня у згаданому залі проходили збори адміністративно-господарського активу області, присвячені другій річниці губернаторства пана Черевка. Був присутній на тому поважному зібранні і наш кореспондент. »»»

Володимир МАМАЛИГА#9, 07.03.2007
Осторожно — БЮТ!

Похоже, что черкасские бютовцы окончательно решили дискредитировать Блок Юлии Тимошенко в глазах черкасской общественности. Не успел забыться скандал, вызванный дракой между главой фракции БЮТ горсовета Валерием Вышиваным и его коллегой из "Справедливости" Олегом Лиходькиным, как произошел очередной акт агрессии, но уже с участием более высокопоставленного бютовца. В этот понедельник милиция заявила об избиении сотрудника Государственной автомобильной инспекции Александра Бачурина охранниками депутата Верховной Рады Павла Костенко, который является одним из "кураторов" области от БЮТ. »»»

Валерий ВОРОТНИК, Владимир МАМАЛЫГА#9, 07.03.2007
СНОВА АВАРИЯ НА КОЛЛЕКТОРЕ

Очередная авария случилась в минувшую субботу, 24 февраля, на "азотовском" канализационном коллекторе. Приблизительно в 13.00 произошел порыв трубы, вследствие чего были быстро затоплены до десяти частных домовладений на углу улиц Чигиринская и Первомайская.

Как утверждают местные жители, они начали бить тревогу задолго до происшествия и сообщали аварийным службам города о сильном проседании грунта. »»»

Валерий ВОРОТНИК, Владимир МАМАЛЫГА#9, 07.03.2007
ТАЙНА ГЕНЕРАЛА Р. К. РОКОССОВСКОГО

Самозванство в человеческой истории — с древнейших времен и до наших дней — явление хоть и не исключительное, но, согласитесь, любопытное!.. Люди частенько бывают не удовлетворены своей жизнью; многим бы желалось выглядеть фигурой более значительной, нежели сложилось. Иногда безобидны самозванцы, даже комичны, если вспомнить "детей лейтенанта Шмидта", иногда не очень, если иметь в виду политические кризисы, связанные с именами двух Лжедмитриев, Пугачева… Исследователи феномена рекомендуют отличать самозванцев-авантюристов от людей, которые искренне верят, что являются носителями той или иной избраннической фамилии. Например, некоторые историки полагают, что Лжедмитрий I на самом деле считал себя царевичем Дмитрием; аналогичное мнение существует и в отношении Анны Андерсон, назвавшей себя великой княжной Анастасией Николаевной Романовой… »»»

Олег СЛЕПЫНИН#9, 07.03.2007
Хто поверне зір і слух прокурорам?

Сьогодні вже немає потреби доводити, що в органах прокуратури верховенствують не закони, а корупція. Це нещодавно визнав і сам Генеральний прокурор Медведько. Прокурорське чиновництво може заперечити таке твердження, а то й звернутися з позовом до суду про захист честі відомчого мундира, проте виграти справу навряд чи зможе при неупередженому розгляді. Коли йдеться про захист простої людини від свавілля якогось "жирного кота" з тугим гаманцем, то, як правило, органи прокуратури стають на бік останнього. У цьому переконався, зокрема, на власному гіркому досвіді і наш постійний автор — член Національної спілки журналістів, учасник Великої Вітчизняної війни, кандидат економічних наук Василь Чередниченко. Отже — йому слово. »»»

Василь ЧЕРЕДНИЧЕНКО#9, 07.03.2007
Рибалок знімали з крижини вертольотом

Складні погодні умови на Кременчуцькому водосховищі спричинили відрив великих крижин. Впродовж кількох годин сильний вітер і хвилі зруйнували крижане поле вздовж обох берегів Дніпра.

Вранці до Головного управління МНС надійшло повідомлення, що на одній з крижин, яку відірвало в районі села Леськи, знаходяться рибалки. »»»

Костянтин ПРОЦЕНКО#9, 07.03.2007
Онук зарубав дідуся і бабусю

Розкрито вбивство двох мешканців села Лукашівка Золотоніського району, 83-річного пенсіонера та його 81-річної дружини. Убивцею виявився їхній онук, 25-річний мешканець Черкас, менеджер приватного підприємства. Про це редакції повідомила прес-секретар прокурора Черкаської області Сніжана Лисенко. »»»

#9, 07.03.2007
Подяка за турботу

Останнім часом у редакційній пошті нечасто зустрічаються листи-подяки, особливо депутатам. Зараз деяких "народних обранців" на округах днем з вогнем не знайдеш. Обрали депутатів за списком від партій — і немає їх, не з'являються перед світлі очі електорату. Але, як засвідчило нещодавне звернення до редакції мешканців одного з округів Черкас, ще не перевелися у нас небайдужі люди, що пішли у владу не тільки власної користі заради.

Мешканці виборчого округу № 13, зокрема ветерани та інваліди, висловлюють у своєму листі до редакції велику й щиру вдячність депутату Сос-нівської районної ради від Партії регіонів Миколі Івановичу Ладану »»»

#9, 07.03.2007
Мати змушувала сина жебракувати

Прокуратура Придніпровського району міста Черкаси порушила кримінальну справу стосовно матері, яка примушувала свого сина-інваліда жебракувати.

Як розповіла помічник прокурора Придніпровського району Наталя Берковська, їй стало відомо, що в центрі міста жебракує хлопчик на інвалідному візку. Щоб перевірити це, співробітники прокуратури разом із працівниками кримінальної міліції у справах неповнолітніх Придніпровського РВ УМВС України в Черкаській області провели рейд. »»»

#9, 07.03.2007
Из Турции в Турцию через Черкассы
»»»

Юрий ВИТАЛЬЕВ#9, 07.03.2007Спорт
"Рятівник" побронзовел
»»»

Юрий ВИТАЛЬЕВ#9, 07.03.2007Спорт
"Крайней" оказалась анестезиолог
»»»

Игорь СЛАВИН#9, 07.03.2007Кримінал
Жахлива знахідка
»»»

Юрій ДУЧЕНКО#9, 07.03.2007Кримінал
Страшна "помста"
»»»

Віта Кириченко#9, 07.03.2007Пригоди
Сама запалила, сама й постраждала
»»»

Віта Кириченко#9, 07.03.2007Пригоди
Загинув велосипедист
»»»

Віта Кириченко#9, 07.03.2007Пригоди
Перевірки на дорогах
»»»

Вячеслав ХАРЧЕНКО#9, 07.03.2007Пригоди
И дети, и мать "родились в рубашке"
»»»

Игорь СЛАВИН#9, 07.03.2007Пригоди
Програма телеканала «Антена-Плюс»
»»»

#9, 07.03.2007
Такжe читайте в номере: :::: БРАК ПРЕЗИДЕНТА США НА ГРАНИ РАСПАДА: ДЖОРДЖ БУШ ВНОВЬ НАЧАЛ ПИТЬ // ЧОКНУТЫЕ: В АМЕРИКЕ ПОСТАВИЛИ РЕКОРД ПО ЗАПОМИНАНИЮ ЧИСЛА «ПИ» // ЗЕМЛЯ СТАНЕТ СОЛНЦЕМ, А СОЛНЦЕ - ЗЕМЛЕЙ? УЧЕНЫЕ ПРИХОДЯТ К УБЕЖДЕНИЮ, ЧТО СУДЬБА ЗЕМЛИ ПРЕДОПРЕДЕЛЕНА // КАКОВО ЖИВЕТСЯ ЧЕЛОВЕКУ, ВСЮ ЖИЗНЬ ПОНЕВОЛЕ ПРОСИДЕВШЕМУ НА СЫРНОЙ ДИЕТЕ? // В ИНДИИ НАШЛИ ЯЙЦА ДИНОЗАВРОВ // ВЫ ИГРАЕТЕ НА АВТОМАТАХ? ТОГДА ЭТА СТАТЬЯ - ДЛЯ ВАС. О ТОМ, ЧТО ТАКОЕ ЛУДОМАНИЯ, К ЧЕМУ ЭТО МОЖЕТ ПРИВЕСТИ И КАК ВЫЛЕЧИТЬ ЛУДОМАНА, ЧИТАЙТЕ НА СТРАНИЦАХ «АНТЕННЫ» // ВЫ ХОТИТЕ ПОЛОЖИТЬ ДЕНЬГИ В БАНК? ПРОЧИТАВ НАШУ СТАТЬЮ, ВЫ ТОЧНО НЕ ПОПАДЕТЕ ВПРОСАК // КАК ПОНЯТЬ, ЧТО У ВАС РАСТЕТ НЕ БЕРЕЖЛИВЫЙ ЧЕЛОВЕК, А ПРОСТО СКРЯГА? НАШИ СОВЕТЫ ПОМОГУТ ВАМ ИЗБЕЖАТЬ В ВОСПИТАНИИ СВОЕГО РЕБЕНКА // КАК ВЫБРАТЬ КАЧЕСТВЕННУЮ ВОДКУ, ПРИГОТОВИТЬ ДИЕТИЧЕСКИЙ СУП И ВЫЛЕЧИТЬСЯ ОТ ПРОСТУДЫ С ПОМОЩЬЮ КОРИЦЫ, ПОДСКАЖУТ СТАТЬИ В РУБРИКЕ «ЛЮБИ С АНТЕННОЙ» // ВЕЛИКИЙ ПОСТ - НЕ ПОМЕХА ДЛЯ РАЗНООБРАЗИЯ НА НАШИХ СТОЛАХ // ПОСОБИЕ МОДНИЦАМ: ЧТО БУДЕТ МОДНО ВЕСНОЙ // ТЫ ЕСТЬ ТО, ЧТО ТЫ ЕШЬ. ОКАЗЫВАЕТСЯ, КОТЛЕТЫ ИЛИ РОГАЛИКИ - ЭТО НЕ ПРОСТО СОЧЕТАНИЕ БЕЛКОВ, ЖИРОВ И УГЛЕВОДОВ, А ЕЩЕ И НЕКАЯ ЭНЕРГЕТИЧЕСКАЯ СУБСТАНЦИЯ. ИМЕННО ПОЭТОМУ САМОЕ ЛЮБИМОЕ БЛЮДО МОЖЕТ МНОГОЕ О ВАС РАССКАЗАТЬ // НЕСКОЛЬКО ФАКТОВ О ЧЕЛОВЕКЕ, КОТОРЫХ ВЫ НЕ ЗНАЛИ // »»»

#9, 07.03.2007
ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
ПЕРВАЯ ПОЛОСА
№9, 07.03.2007


Номера 2012 года

Номера 2011 года

Номера 2010 года

Номера 2009 года

Номера 2008 года

Номера 2007 года

Номера 2006 года

Номера 2005 года

Номера 2004 года

Номера 2003 года

Номера 2002 года

Номера 2001 года

Номера 2000 года

Номера 1999 года
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 608 хитов: 19286
вчера: 854/23332
время генерации: 0.48738694190979; SQL запросов: 12