Медиагруппа «Антенна»  
Що сховано за президентовим озарінням?

Наприкінці минулого тижня, а саме 5 березня, український народ потішив телевізійним зверненням сам гарант Конституції Л.Кучма. Щоправда, час для цього було обрано не зовсім вдалий - вітчизняні та зарубіжні серіали, які о тій порі транслювалися по всіх телеканалах, було перервано, що викликало зливу далеких від нормативності висловів на адресу високого промовця. »»»

Іван СІЧОВИК#9, 05.03.2003
КРИК МИЛИЦЕЙСКОЙ ДУШИ

Передо мной лежит аккуратно сшитая стопка исписанных белых листов бумаги. На первой странице надпись — "Сочинение на тему: Абстрактные размышления, или Еще раз о прогнившей системе внутренних органов". Кажется, начало не предвещает ничего сверхъестественного… Принимаюсь читать —волосы на голове начинают шевелиться. Это письмо, адресованное редакции, написано человеком, отдавшим немало лет своей жизни работе в правоохранительных органах. И не важно, из "бывших" он или из тех, кто до сих пор тянет лямку в системе. Этот человек знает украинскую правоохранительную систему с изнанки. Его взгляды во многом отличаются от воззрений журналистов или обычных граждан. Итак, без комментариев и редакционных правок. Это крик милицейской души… »»»

#9, 05.03.2003
Аплодисменты танцующим толпам

Вот и прошло 9 марта, день, когда украинская оппозиция в очередной раз предприняла вялую попытку заново раздуть угасающее пламя народного негодования. Как сообщают менты и тележурналисты, никаких чрезвычайных происшествий зафиксировано не было, все витрины целы и невредимы, брусчатка улиц как лежала, так и лежит на своем месте, а потому власть продолжает щеголять в сухих штанах. Иными словами, народ потоптался, похлопал, выматерился да и разошелся себе восвояси. Всплеска эмоций не произошло из-за отсутствия таковых. Диагноз: социальная апатия. Прогноз неутешителен. »»»

Богдан Заболотный#9, 05.03.2003
А гуси-лебеді не летіли…

9 березня черкаська опозиція вимагала обміняти Кучму і губернатора Льошенка на ув'язнених унсовців і щонайшвидше призначити вибори мера. »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#9, 05.03.2003
Влада та народ Шевченкові роковини в Умані відзначали в різні дні

9 березня Умань залучилася до акції громадської непокори "Повстань, Україно!". Близько 13 години біля театру "Комсомолець" зібрались близько ста представників опозиції. Чи то мінусова температура, чи то відлуння 8-го березня не викликало у народу бажання мітингувати. »»»

Єгор Гончар#9, 05.03.2003
Справи соціальні

У перші місяці нового року традиційно проводяться підсумкові засідання колегії структурних підрозділів облдержадміністрації, на яких підбиваються підсумки роботи в минулому році, визначаються завдання на поточний. »»»

#9, 05.03.2003
Депутати б’ються над головоломками Волошина

На першій же сесії після відставки мера депутати за допомогою міського прокурора взялися активно переробляти усе, що досі встиг зробити Анатолій Волошин. 6 березня міськрада задовольнила два із 8 існуючих прокурорських протестів, 2 приписів, 1 подання і 1 дисциплінарного провадження. А черкаським судам вже додалося роботи. »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#9, 05.03.2003
Валентину Васильченко никто ни в чем не обвиняет?

Олег Кочегаров в минувший четверг был доставлен специальным авиарейсом в одну из германских клиник, где ему в пятницу была проделана сложнейшая операция. Состояние Олега Кочегарова оставалось тяжелым. В настоящий момент редакция газеты не обладает информацией о пострадавшем. »»»

Андрей ЛУБЕНСКИЙ#9, 05.03.2003
Черкаси живуть під загрозою відключення

6 березня черкаські школярі ледве не отримали ще одну порцію незапланованих канікул, а вчителі трохи не лишились без зарплатні. Енергетики готові були відключити 18 шкіл, районні відділи освіти та управління освіти міськвиконкому - саме тоді, коли йшла видача зарплатні. Ситуацію у міськвиконкомі нашвидкоруч "розрулили", бо лишити школи без світла, а вчителів без грошей перед 8-м, а тим більш 9-м березня - собі ж гірше. "Черкасиобленерго" було обіцяно сплату частини боргів до кінця березня. »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#9, 05.03.2003
Кто не успел, тот не опоздал Цены на жилье выросли в среднем на 25%

Кто не успел "стянуться" и приобрести квартиру до 2002 года, тот сегодня в "пролете". Цены на квартиры в Черкассах возросли в среднем на 25% и достигли уровня 1999 года. »»»

#9, 05.03.2003
У німця Коха знову відібрали гроші для дітей

27 лютого черкаське обласне відділення фонду "Діти Чорнобиля" разом зі своїм постійним меценатом Ервіном Кохом святкувало 10-ту річницю із дня свого створення. У перший день весни відбулася "роздача слонів" - Кох роздавав чорнобильським сім'ям подарунки. »»»

Олена Чернявська#9, 05.03.2003
Лишнего – не брать!

Черкасщане продолжают отчитываться о своих доходах перед налоговиками. Декларации о доходах принимаются до 1 апреля с.г. Подобный отчет, как утверждают налоговики, необходим не только для учета поступлений в бюджетную казну, но и для того, чтобы на основе деклараций вернуть трудящимся переплаченный налог. »»»

#9, 05.03.2003
Музичний фестиваль «Світерок» – слухай і мовчи!

4 березня в нічному клубі DZ відгремів міні-фестиваль "Світерок - 2". Ті, хто не пошкодував 5 гривень на вхід, цього разу мали змогу не лише пострибати під улюблені черкаські гурти "СКАМ" та "Замість пігулок", але й послухати таку музику, якої в Черкасах не було ніколи. Гурт "Audi Sile", який організатори привезли аж із міста Козова Тернопільської області, просто приголомшив присутніх потужним напівелектронним саундом та низьким готичним вокалом. »»»

Вікторія ПАНАСЕНКО#9, 05.03.2003
Світлій пам'яті Анатолія Івановича ФЕСУНА

Анатолий ФЕСУН10 березня 2003 року перестало битися серце Анатолія Івановича Фесуна - головного лікаря Черкаської обласної лікарні. Пішла з життя непересічна людина - яскрава особистість, здібний організатор системи охорони здоров'я, лікар за покликанням, активний громадський діяч. »»»

#9, 05.03.2003
ВЕСТЕРН ПО-ХРИСТИНОВСКИ
»»»

Наталья ГЕОРГИЕВА#9, 05.03.2003Пригоди
Горіла школа, палала...
»»»

Наталья ГЕОРГИЕВА#9, 05.03.2003Пригоди
///СПЕЦВЫПУСК/// Милиция. Ретроспективный взгляд

Милицию у нас не любят. Нет, нельзя сказать, чтобы совсем. Как-то даже удается милиционерам и преступников ловить, и правопорядок сохранять. Это все при том скудном государственном финансировании, которого не то чтоб на бензин для "бобика" не хватает, а даже… Да чего говорить. А вспомним сельских участковых! Молодые хлопцы - один на десять сел и 200 квадратных километров. И не то чтоб автомобиля — пистолета часто даже нет! Вот и крутись, как знаешь… »»»

Валерий ВОРОТНИК, Владимир МАМАЛЫГА#9, 05.03.2003
ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
ПЕРВАЯ ПОЛОСА
№9, 05.03.2003


Номера 2012 года

Номера 2011 года

Номера 2010 года

Номера 2009 года

Номера 2008 года

Номера 2007 года

Номера 2006 года

Номера 2005 года

Номера 2004 года

Номера 2003 года

Номера 2002 года

Номера 2001 года

Номера 2000 года

Номера 1999 года
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 27 хитов: 111
вчера: 867/22673
время генерации: 0.39880609512329; SQL запросов: 12