Медиагруппа «Антенна»  

Підлітка врятували на першій кризі

Тільки-но вкрився Дніпро першою кригою, як на річку посунули перші випробувачі свого щастя. Так і двоє школярів вирішили грудневого ранку пройтися кригою до найближчого острова. Їх вчасно помітив черговий Черкаської аварійно-рятувальної пошуково-маневреної групи Володимир Литвиненко. На крики рятувальника підлітки не відреагували, тому Володимиру довелося самому йти слідом за ними. І тут з рятувальної станції повідомили, що один з хлопчаків провалився під лід. Литвиненко миттєво стягнув светра і поплазував до ополонки. Досягнувши того місця, де тонув хлопець, рятувальник простягнув юнакові светра, і той щосили вчепився в нього. Саме в цей час підбігли інші рятувальники, які разом з Литвиненком доставили хлопців на рятувальну станцію, де їм була надана перша допомога.

Хлопцям надзвичайно пощастило, що їх вчасно помітили рятувальники. І взагалі — зараз ті, хто обрав колись цю благородну професію, працюють фактично на голому ентузіазмі, через що з кожним роком кількість рятувальників на Черкащині зменшується — так, зараз працює лише 23 особи. І з місцевого бюджету на утримання служби досі не надійшло жодної копійки.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 49, 11.12.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 33 хитов: 123
вчера: 638/58805
время генерации: 0.025352954864502; SQL запросов: 11