Медиагруппа «Антенна»  

До Черкас докотилась мода на ріелті-шоу

Подейкують, що ота телевізійна напасть під назвою ріелті-шоу незабаром оселиться і в Черкасах. Ні, звісно, «За склом» чи «Останнього героя» тут ніхто не збирається знімати (хоча є багатий для того матеріал — скажімо, кожен із мешканців студентських гуртожитків цілком може претендувати на звання «Останній герой»).

Задумка ця суто місцева і відбудеться у рамках проекту «Планета студентів», який є постійно діючою «філією» фестивалю ROCK-VІZOК. «Планета студентів» збирається поставити рок-мюзикл «Мурена», а відео-версія постановки і стане таким собі ріелті-шоу по-черкаськи. Шоу має бути з певним елементом жорстокості — постановники збираються зачинити на ніч у Будинку офіцерів 450 студентів, які зможуть прямо у камеру висловити усе, що вони думають про студентське життя-буття. Називатиметься те все «Ніч правди» (хоча дуже вже скидається на кавер-версію «Хелоуін-2»). Щоправда, цікавить один момент — якщо студенти різатимуть у ефір правду-матку, скільки із тих 450 на ранок змушені будуть забирати документи зі своєї альма-матер?

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 49, 11.12.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 240 хитов: 2301
вчера: 1104/17961
время генерации: 0.33101987838745; SQL запросов: 11