Медиагруппа «Антенна»  

Дружба Черкащини і Свердловщини стає усе конкретнішою

Протягом двох днів - 28 і 29 листопада - у Черкасах побувала делегація бізнесменів та урядовців зі Свердловської області. Ще 6 червня цього року було підписано угоду про співпрацю між українським і російським регіонами. Свердловчани вже встигли підписати угоди ще з 5-ма областями, але найконкретніше співпраця почала втілюватися у столиці і на Черкащині. Так, було підписано угоди про створення СП "Орізон-Мед", співзасновниками якого є ВАТ "Орізон" і "Уральський приладобудівний завод". Нове спільне підприємство виготовлятиме апарати для штучної вентиляції легень. Наразі під час візиту свердловчани провели ряд ділових зустрічей і переговорів у "Торговому домі "Урал-Україна", створеному на честь співпраці, і у Черкаській торгово-промисловій палаті. Причому на переговорах були присутні не тільки черкаські ділові люди, а й представники інших областей. Про результати переговорів поки що не повідомляється.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 48, 04.12.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 77 хитов: 6439
вчера: 205/28525
время генерации: 0.079594135284424; SQL запросов: 11