Медиагруппа «Антенна»  

Як пластикова картка може заощадити Ваші гроші

Останні кілька років в Україні спостерігається справжній картковий бум. Платіжні пластикові картки купують собі всі: старі й малі. Однак мало хто знає, що за допомогою звичайної пластикової картки можна заощаджувати гроші при купівлі різних товарів. Для цього треба лише відкрити картку в правильному банку. Ми дізналися, що таку можливість мають клієнти «Правекс-Банку», і вирішили розпитати про це докладніше директора Черкаського відділення АКБ «Правекс-Банк» Ігоря Жукa.

- Ігоре Івановичу, яким чином пластикова картка Вашого банку дозволяє власнику заощаджувати гроші?

- Річ у тому, що будь-яка пластикова картка Visa, Eurocard/MasterCard і Cirrus/Maestro, яка випущена «Правекс-Банком», є не тільки платіжною, але і дисконтною карткою. Це означає, що протягом усього терміну дії її власник може купувати різні товари зі знижками. На сьогоднішній день знижки до 30% надають більше 1 500 підприємств по всій Україні. При цьому щотижня їх список збільшується на 10-20 об’єктів. Незважаючи на те, що дисконтна програма «Правекс-Банку» стартувала порівняно недавно, у січні 2001 року, вона вже є дуже популярною - сьогодні нею користуються понад 110 тисяч осіб.

- Скажіть, на які саме товари надаються знижки?

— На всі найнеобхідніші. Власник пластикової картки «Правекс-Банку» може купити зі знижкою одяг, взуття, продукти харчування, косметику, парфумерію, меблі, бензин, аудіо-, відео- і побутову техніку, одержати послуги в медичних установах, перукарнях і салонах краси, на СТО, у ресторанах і готелях. Ви бачите, що ми намагалися охопити всі сфери людського життя. Так, наприклад, автомобіль можна купити дешевше на 3-5%. При його чималій вартості на заощаджені гроші можна буде придбати зайву пару покришок або інші потрібні товари.

- Це скільки ж грошей потрібно зберігати на картці, щоб одержати знижку на той же автомобіль?!

- Від залишкової суми на картковому рахунку нічого не залежить. Щоб одержати знижку, досить лише пред’явити в касі картку. А розраховуватися за обрані товари клієнт може як готівкою, так і безготівковими грошима з карткового рахунка. Тобто одержати знижку можна навіть у тому випадку, якщо у вас на рахунку грошей не залишилося.

- А як довідатися, в яких конкретно магазинах надаються знижки за дисконтною програмою Вашого банку, якщо щотижня до програми приєднуються нові підприємства?

- Насамперед, повний каталог, який постійно оновлюється і в якому зазначені адреси, телефони підприємств-учасників програми, пропоновані ними товари і послуги, а також розміри знижок у кожному з них, є на сайті «Правекс-Банку» (www.pravex.com). Крім того, цю інформацію клієнти можуть одержати в будь-якому відділенні або центральному офісі банку, довідатися у будь-який час за телефоном у довідковій службі «Правекс-Банку».

А ще на вхідних дверях кожного підприємства, яке надає знижки, є наклейка з логотипом «Правекс», на якій зазначений розмір знижки.

- Наскільки пластикова картка, яка дозволяє одержувати знижки, дорожча від звичайної?

- А це найцікавіше. Насамперед хочу зазначити, що немає «звичайних» і «дисконтних» пластикових карток «Правекс-Банку». Усі пластикові картки нашого банку дають однакове право їх власникам на одержання знижок. Незважаючи на те, що із запровадженням дисконтної програми їх власники одержали значні додаткові вигоди, на вартості самих карток це ніяк не відбилося. Наші клієнти одержали цю додаткову послугу безкоштовно. До того ж оформити будь-яку пластикову картку в нашому банку набагато дешевше, ніж купити будь-яку з існуючих дисконтних карт. Якщо власник користується карткою регулярно, то отримані знижки дуже швидко окупають її вартість, і весь інший час вона приносить тільки дохід. Знижки можна одержувати і за картками, оформленими у рамках зарплатних проектів.

- До речі, які, на Вашу думку, переваги має пластикова картка як засіб платежу?

- Про це багато говорять останнім часом, тому я назву тільки основні. Мабуть, найсуттєвішим є те, що власник картки може оплачувати товари і послуги і не носити при собі готівку, а значить, не ризикує втратити гаманець і залишитися без грошей. Розрахуватися за допомогою пластикової картки й одержати готівку в банкоматах можна у будь-який день і у будь-який час. При цьому на залишок грошей на картковому рахунку банк щомісяця нараховує відсотки. За бажанням клієнта наш банк може щомісяця надавати йому звіти про зроблені за карткою операції. Це дозволяє йому раціонально керувати своїм бюджетом, планувати витрати. Для тих, хто виїжджає за кордон, картка – взагалі безцінна річ. Так, наприклад, курс обміну валют за карткою найчастіше є більш вигідним, ніж курс обміну готівкової валюти. Крім того, при проходженні митного контролю не треба декларувати гроші, що лежать на картковому рахунку. А взагалі картковий рахунок можна поповнити готівкою або переказом з будь-якої країни світу.

- Ігоре Івановичу, якщо в наших читачів виникнуть інші запитання, де вони можуть одержати на них відповідь?

- Усіх, хто уже вирішив відкрити в нашому банку картку, і всіх, у кого виникли запитання, ми чекаємо за адресою: м.Черкаси, вул. Лазарєва, 4. Крім того, телефонуйте у будь-який час за номером 8-800-500-4-500 – безкоштовно по всій Україні. І насамкінець хочу сказати всім читачам, що ми можемо багато для Вас зробити, а не тільки відкрити картковий рахунок.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 48, 04.12.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 286 хитов: 2743
вчера: 1104/17961
время генерации: 0.036206960678101; SQL запросов: 11