Медиагруппа «Антенна»  

Відшкодуйте честь і гідність

Ігор КУЗЬМУК# 48, 04.12.2002

19 грудня ц.р. перед місцевим судом Соснівського р-ну м.Черкаси відповідачем постане непримиренна шукачка правди, голова фракції «Наша Україна» в обласній раді Любов Майборода. Конкретніше — перед суддею Т.Басак, яка нещодавно змінила прокурорський мундир з тризірковими полковницькими погонами на суддівську мантію. А позивається з пані Любою не хто інший, як сам Михайло Калініченко, генеральний директор обласної державної телерадіомовної компанії, честі, гідності і діловій репутації якого «нашоукраїнка» нібито завдала шкоди, поширивши неправдиві факти на одній із сесій обласної ради.

Як пише у позовній заяві постраждалий: «Суть відомостей полягає в тому, що нібито генеральний директор обласної держтелерадіокомпанії Калініченко М.М., тобто я, здійснював тиск на депутата облради Ратушного Миколу Семеновича з тим, щоб останній вийшов із складу фракції «Наша Україна». Наведені фрагменти вислову не відповідають дійсності тому, що я взагалі ніколи не розмовляв з депутатом Ратушним Н.С. щодо його перебування у фракції «Наша Україна», бо мене це не цікавить і особисто для мене це зовсім не має ніякого значення».

Сама Л.Майборода продовжує наполягати на тому, що М.Ратушний таки скаржився на тиск з боку М.Калініченка, а тепер відхрещується від сказаного під тим же тиском. Є у неї і свідки тієї розмови. Але ми сьогодні не будемо вдаватися у деталі тієї словесної баталії. Як на нас, то для розв’язання подібних конфліктів якраз і створена постійна комісія обласної ради з депутатської етики і звернення поважного телечина до суду є явним перебором.

Проте повернемося до аргументації пана Калініченка: «Такий явний наклеп я розцінюю лише як мету депутата Майбороди Л.В. принизити мене, нав’язати присутнім думку про мою політичну нечистоплотність, надати мені характеристику закулісного інтригана, з яким не можна вести чесну гру і з яким треба бути обережним у стосунках. Таке звинувачення Майбороди Л.В. спричинило у мене стан морального пригнічення і дискомфорту. Я дуже нерував і до кінця засідання в мене заболіла голова, піднявся тиск. Таке навантаження на мою нервову систему є дуже небезпечним для мого життя».

Зауважимо, що нічого подібного Л.Майборода на адресу позивача не говорила, а отже, таку вичерпну характеристику собі дав він сам. Михайло Михайлович стверджує, що після її виступу його вразив гіпертонічний криз, наслідки якого даються взнаки і зараз, хоча медичної довідки на підтвердження цього не надав.

Мабуть-таки, наслідки того кризу наявні і зараз, бо у своїй позовній заяві пан Калініченко пише, що Л.Майборода поширювала вигадані відомості стосовно нього у присутності «400-х сот депутатів і запрошених осіб». Якщо вірити написаному, було у тому залі рівно 40 тис. свідків зганьблення «честі, гідності і ділової репутації» гендиректора ОДТРК.

Та й вся стилістика позовної заяви засвідчує, що перебував він або ж у глибокій депресії, або у нього з цією справою взагалі не все гаразд. Ось ще один «перл» з того документа: «Оскільки на засіданні обласної ради було багато свідків, цей інцидент став відомий і в колективі, який я очолюю, що підриває мій авторитет як керівника і спричиняє мені неприємні відчуття, коли на запитання працівників я вимушений виправдовуватися, давати пояснення, що мене дуже принижує». Красномовно, чи не так? Дається-таки взнаки фізкультурна освіта новоявленого тележурналіста, який заочно ліквідує професійні огріхи в столичному університеті, паралельно виступаючи викладачем в університеті місцевому. Гримаси долі, та й годі!

«Розмір моєї моральної шкоди безмежний, але якщо його виразити в грошовому еквіваленті, то він має відшкодувати хоча б витрати, пов’язані з відновленням мого здоров’я, відпочинком від усього, що сталося», — пише далі Михайло Михайлович і визначає той «безмежний розмір» 5-ма тисячами гривень. На таку суму він, очевидно, придбав ліків та інших засобів для відновлення свого здоров’я, підірваного злостивою Л.Майбородою.

Але ж до чого тут честь і гідність? — запитаєте ви, шановні читачі, і будете праві. Справді, якщо чоловік при високій посаді вважає за можливе позиватися з дріб’язкового приводу з жінкою-лікарем, то де тут честь і де гідність укупі з діловою репутацією?

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 48, 04.12.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 484 хитов: 20268
вчера: 653/28380
время генерации: 0.020098924636841; SQL запросов: 11