Медиагруппа «Антенна»  

Олійник – Волошину: «Посунься!»

Галина БЕРЕЗЕНКО# 48, 04.12.2002

Зміна губернаторів у Черкаській облсті додала немало оптимізму екс-мерові Володимиру Олійнику. Анатолій Волошин втратив свого захисника, чи то пак півзахисника Володимира Лук'янця. А Вадим Льошенко, подейкують, молочну продукцію недолюблює. І так само немає симпатії до мерів, що не з'являються на його вимогу на важливі наради.

Тому Володимир Миколайович, після ретельно проведеної підготовки - промацування больових точок противника зрештою вийшов на сцену сам.

О 9-й ранку 2 грудня помічник народних депутатів Юлії тимошенко і Левка Лук'яненка Володимир Олійник із депутатами міськради Михайлом Мушієком і Олексєім Арсенюком та групою виборців 22-го округу завітали до приймальні мера Анатолія Волошина, маючи на меті зустрітися з ним особисто.

Як повідав Олійник того ж дня увечері на прес-конференції він із виборцями прийшов до влади, яка не захотіла прийти до виборців. За словами Володимира Миколайовича, Анатолія Борисовича гречно припрошували завітати у суботу, 30 листопада, послухати звіт депутата міськради Олексія Арсенюка перед своїми виборцями. Але Анатолій Борисович чомусь не знайшов у своєму щільному графіку часинки, аби відповісти 348 виборцям, чому у них арктичний холод у квартирах, чому скасували пільгові перевезення і моу не видається матеріальна допомога. (Звичайно, у той день трапилась аварія на колекторі, але ж справжній мер має спочатку детально пояснити народові, що трапилось і хто у цьому винен, а потмі вже братися до затикання дірок... - Авт.). Саме тому депутати і виборці, що не дочекались мера, вирішили спорядити ініціативну групу із 53 осіб до неуважного Волошина.

Ініціативну групу у кабінет до мера, звичайно ж, не пустили. Саме у цей час, за словами прес-секретаря міськвиконкому Тетяни Скляренко, відбувалося засідання виконкому. надалі у Анатолія Борисовича була запланована зустріч із банкірами і поїздка до місця аварії на колекторі. Тому, вийшовши із кабінету по завершенні наради, Волошин заявив відвідувачам: "Вибачте, але у нас аварія на колекторі", і пішов у справах. Ну, для Олійника - це не відповідь. Але аргумент. Володимир Миколайович тепер ретельно відслідковує усі помилки і промахи Волошина і використовує їх проти нього. А грубих помилок за один тільки тиждень набралося доволі: Волошин не запросив Олійника на зустріч із екс-мерами, мотивуючи це тим, що йому необхідно було перейняти досвід господарювання у місті, а не політиканства; не відвіда зустріч із виборцями і пройшов миом Олійника у своїй приймальні, спробувавши його не помітити. Він очевидно забув, що Олійник не із тих, хто дасть себе не помітити. І особливо нині - цей незначний інцидент у приймальній, судячи із вечірніх заяв Олійника і уривчастих відомостей про ситуацію на обласному "олімпі" - усього лишень перший акт виставки, яка незабаром розіграється у місті. "Ми збираємось підштовхувати владу, - заявив Олійник. - І плануємо проводити цей вплив системно". А ще натякнув: "Можливо, Господь Бог, дав мені час подивитися на ситуацію у місті іншими очима". Словом, Володимир Олійник вирішив остаточно позбавити Волошина спокою. Акції, за його словами, будуть нестандартними і цікавими, з якимось "ноу+хау". (Очевидно, до переможного кінця?) Друга - вранці у середу. І по завершенні прес-конференції таємниче і вдоволено заявив, що рішення по його позовній заяві до Верхвоного Суду на визнання виборів мера у Черкасах едійсними обовёязково буде.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 48, 04.12.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 210 хитов: 1986
вчера: 1104/17961
время генерации: 0.013284921646118; SQL запросов: 11