Медиагруппа «Антенна»  

Чи така вже наша «Наша Україна» в Черкасах?

Іван СІЧОВИК# 48, 04.12.2002

Подібне запитання, напевне, задають собі нині ті виборці з обласного центру, які на минулих виборах віддали голоси за блок Віктора Ющенка. Черкаські однодумці цього ваговитого і популярного політика вчинили чимало такого, що може істотно підірвати його імідж і зашкодити на майбутніх президентських виборах.

Почнемо з того, що фракція «Наша Україна» у міській раді однозначно підтримує всі дії мера А.Волошина, який замість вирішення непростих міських проблем зосередився на нескінченній реорганізації структури міськвиконкому з паралельним розгоном довірених кадрів, виламуванням дверей у службових приміщеннях і замковрізаннях. Від цих захоплюючих справ він відірвався лише на п’ять днів, коли подався до Франції для репрезентації Черкаського камерного оркестру. Головне, вчасно — саме у розпалі проблем, пов’язаних з газопостачанням міста. «Нашоукраїнці», закриваючи очі на ці «художества», а часом і солідаризуючись з ними, мабуть, не замислюються над тим, що виборці ще не забули їхню передвиборчу риторику стосовно намірів будувати правову державу, у якій верховенствує закон. Як бачимо, слова і діла їхні перебувають на протилежних полюсах.

Піддаючи гострій і абсолютно обгрунтованій критиці діяльність обласного керівництва, депутати від НУ обходять упертою мовчанкою недолугі вправи міських зверхників. Знову та ж політика подвійних стандартів і скаліченої моралі, коли у «нашого» і дубиняку в оці не видно, а в «чужого» й соломинка муляє. Нищівного удару авторитету свого блоку завдали черкаські «нашоукраїнці» участю у діях депутатів Придніпровської райради, які, не гребуючи ніякими методами, усували з посади голови Г.Саська. Ті ж виламування дверей, врізання нових замків, блокування «мордоворотами» службових кабінетів, погрози і шантаж. При всьому цьому в ролі чи то асистентів, чи ратників були помічені і депутати міської ради від «Нашої України». Оце такою уявляють вони, очевидно, «свою Україну» у разі перемоги В.Ющенка на президентських виборах?

А як пояснити їхнє загравання і ситуативні союзи з місцевими осередками тих політичних сил, з якими на загальнодержавному рівні їхній блок веде безкомпромісну боротьбу, зокрема з НДП і ДемПУ? Чи, може, свої «шкурні» інтереси вони ставлять вище від інтересів усього блоку? Тоді на таких «помічників» В.Ющенку розраховувати марно.

Під час передвиборчих перегонів «Антенна» активно підтримувала «Нашу Україну» та її кандидатів у депутати рад усіх рівнів. Ми щиро вірили в те, що вони справді є представниками нової політичної сили, заснованої на принципах високої порядності, непримиренності до фальші і брехні. Тому нам не байдуже все те, що чинять черкаські «нашоукраїнці» нині, і ми залишаємо за собою право на критику тих дій, які йдуть врозріз з програмними засадами блоку і їхніми власними передвиборчими обіцянками.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 48, 04.12.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 238 хитов: 4406
вчера: 723/26554
время генерации: 0.057950019836426; SQL запросов: 11