Медиагруппа «Антенна»  

До відома громадян!

Інспектор СДПУЧ-2 Масленніков Е.В.# 47, 27.11.2002

Інспекторським складом СДПЧ-2 в листопаді місяці було проведено спеціальні заходи, спрямовані на посилення контролю за реалізацією населенню піротехнічної продукції. Було встановлено факти реалізації піротехнічних засобів на ринках Соснівського району. Для реалізації вищевказаних засобів необхідно мати ліцензію на право продажу та сертифікати відповідності УкрСЕПРО.

Нагадуємо, що продаж піротехнічних засобів неповнолітнім заборонено законодавством та може призвести до трагічних наслідків.

Інспекторський склад СДПЧ-2 закликає громадян припинити продаж, а батькам провести бесіди з дітьми про небезпеку таких іграшок!

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 47, 27.11.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 327 хитов: 7845
вчера: 723/26554
время генерации: 0.5681049823761; SQL запросов: 11