Медиагруппа «Антенна»  

За дошку — і вперед!

Наталья ГЕОРГИЕВА# 47, 27.11.2002

Якось літньої ночі мешканець села Руська Поляна Микола К., 1955 р.н., почув, що його собаки надто голосно гавкають, і визирнув з хати. Про всяк випадок чоловік прихопив із собою дошку. «Потурбували" Миколу троє підлітків 1983 р.н., двоє з яких за день до цього добряче побили його пасинка Миколу, 1985 р.н. Дядько чомусь вирішив, що гості прийшли до його нього з'ясовувати стосунки, тож без попередніх "розборок" наздогнав компанію і одразу жбурнув дошкою з відстані 3 м в Павла Б. Коли той впав на землю, К. не зупинився, а, навпаки, підняв дошку і продовжив бити хлопця. В результаті потерпілий помер на місці події від численних ран. Після всього скоєного ним К. взяли лише на підписку про невиїзд. А вже 28 жовтня справу було передано до суду. Стаття, за якою проходить Микола К., передбачає ув'язнення терміном від 7 до 15 років. Про це повідомив прокурор відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органами прокуратури Черкаської області Сергій Кравченко.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 47, 27.11.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 397 хитов: 8748
вчера: 421/16688
время генерации: 0.08765697479248; SQL запросов: 11