Медиагруппа «Антенна»  

Навіщо Вам потрібне золото?

Ні, ми маємо на увазі не каблучки і сережки. З ними все зрозуміло. Ми хочемо поговорити про банківські метали. Сьогодні їх може купити будь-який громадянин України, не пред'являючи паспорт і довідку про присвоєння ідентифікаційного коду. Але багато хто цією можливістю не користується, не розуміючи, навіщо їм, власне, це потрібно. За поясненнями ми звернулися до експертів. Про банківські метали і про те, навіщо вони звичайній людині, розповідає директор Черкаського відділення АКБ "Правекс-Банк" Ігор Жук.

- Ігоре Івановичу, насамперед розкажіть, будь ласка, що таке банківські метали.

- Банківські метали - це виготовлені за спеціальними технологіями, такі, що виключають підроблення, зливки із золота, срібла, платини і паладію. Зараз будь-хто може легально, на законних підставах, без черг, записок і дзвінків їх купувати і продавати. Купити зливок можна в банку, розплатившись через звичайний касовий апарат, не пред'являючи паспорт і довідку про присвоєння ідентифікаційного коду. Основною складовою ціни зливків є вартість металу, а не робота, як у ювелірних виробах. Тому різниця між цінами покупки і продажу банківських металів становить лише кілька відсотків.

- А придбати зливки банківських металів можна у будь-якому банку?

- Ні. Для того щоб здійснювати операції з банківськими металами, треба мати відповідну ліцензію. З понад ніж 150 зареєстрованих в Україні банків у цій галузі зараз працюють ледве більше десятка. Хочу зазначити, що український ринок банківських металів для населення фактично створив "Правекс-Банк" - він перший з фінансово-кредитних установ запропонував своїм клієнтам купувати зливки банківських металів. Ми маємо найбільший досвід у цій галузі, і саме тому більшість людей, які бажають придбати зливки, звертається до нас.

- Ігоре Івановичу, а навіщо пересічному українцю, який живе від зарплати до зарплати, зливки банківських металів?

- Ці зливки саме пересічному українцю і потрібні. Хоч потроху, але "на чорний день" або просто на майбутнє гроші відкладають усі. При цьому дуже важливо знайти надійний спосіб зберегти заощадження. А для багатьох це справжня проблема. Судіть самі. Зараз наші люди, налякані вкладами, що "зникли" на радянських ощадкнижках, інфляцією, яка знецінює національну валюту, отриману зарплату відразу переводять у долари. Припустимо, усе пройшло вдало. Обійшлося без "ляльки" і фальшивок, "зелені" укладаються в заповітну кавову бляшанку, а потім у потаємне місце або навіть у банківський сейф. Але, за оцінками деяких експертів, долар в Україні теж знецінюється. Крім того, через курсову різницю в обмінних пунктах найчастіше куплені в поточному році "бакси" приходиться обмінювати на гривні зі збитком. А тут іще настала заміна старих доларових купюр на купюри нового зразка з великими президентськими портретами. Успіхи фальшивомонетників не виключають, що потреба у відновленні купюр стане постійною.

Уже давно в усьому світі визнано, що вкладення грошей у зливки банківських металів - один із найнадійніших способів зберегти свої заощадження. Їх доларові ціни можуть коливатися, але в підсумку вони все одно дорожчають. Тому за зливок згодом одержують більше доларів, ніж заплатили.

А для тих, хто насправді відкладає буквально по копійці, скажу, що ціна наймініатюрнішого зливка благородного металу значно нижче мінімальної суми грошей, потрібної для того, щоб відкрити депозитний вклад у банку. Тому в зливках зберігати гроші можуть навіть ті, у кого не вистачає коштів відкрити депозитний рахунок.

А ще зливки банківських металів - це найнадійніша світова валюта. За межі України можна, задекларувавши, вивезти до 100 грамів банківських металів на людину, включаючи неповнолітніх. І звичайно, злиток банківського металу - це красивий, коштовний і оригінальний подарунок.

- Ігоре Івановичу, а які зливки можна купити у вашому відділенні?

- У нас за адресою м. Черкаси, вул. Лазарева, 4 завжди в продажу є золоті зливки. Ви можете у будь-який час зателефонувати до довідкової служби "Правекс-Банку" за телефоном 8-800-500-4-500 - безкоштовно по всій Україні. Приходьте, дзвоніть, ми допоможемо Вам не тільки надійно зберегти заощадження, але і вирішити інші проблеми.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 47, 27.11.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 364 хитов: 8696
вчера: 723/26554
время генерации: 0.27156782150269; SQL запросов: 11