Медиагруппа «Антенна»  

Щоб ми жили на прокурорську зарплату!

Олена Чернявська# 47, 27.11.2002

Обласна прокуратура напередодні святкування 11-ї річниці із дня свого створення провела традиційну прес-конференцію. Прокурор області Олександр Литвин зауважив, що відтепер згідно з наказом Генпрокурора України в роботу прокуратури вносяться зміни, згідно з якими робота буде оцінюватись не за кількісними або статистичними показниками, а за тим, наскільки сьогодні органи прокуратури реально впливають на стан справ, що існують у тому чи іншому районі. Тобто, прокуроратура тепер бере за основу гасло своєї роботи: «Якість замість кількості!» Також прокурор повідомив, що в цілому в нашій області спостерігається зменшення росту злочинності, покращення роботи органів прокуратури. Ну, як завжди. Не будем же собі голову попелом посипати, та ще й перед своїм власним святом. Тому — за минулий рік було завершено ряд резонансних справ, притягнуто до кримінальної відповідальності посадових осіб, які зловживали своїм службовим становищем. Постійне спостереження вела прокуратура і за діяннями спиртзаводів області. Таким чином прокурори «накрили» директора Косарського спиртзаводу, а за ним — і директорів Кам’янського та Уманського. На належному рівні, вважає облпрокурор, дотримана також основна функція прокуратури — функція державного обвинувачення. На сьогоднішній день в області немає виправдувальних вироків, які б набрали сили. Наявності компромату на колишнього губернатора він не підтвердив, хоча зауважив, що зараз повним ходом йде перевірка даних, тому, хоч би що сталось, зараз все матиме юридичну оцінку — про все повідомлять окремо. Але фактом лишаються «деякі безгосподарницькі дії Лук’янця, факти, коли приватизаційні процеси йшли самі по собі». Щодо ситуації в Придніпровці, то Литвин вважає, що Григорій Сасько використав своє цілком законне право звернутися до суду, щоб той вирішив, чи були дії депутатів правомірними, коли проводилася сесія. Ця справа знаходиться в стані судового розгляду. Стосовно справи головного редактора газети «Свобода» Олега Ляшка, яка давно набила всім оскому, то прокурор сказав таке: «Це справа Ляшка, що він пише у своїй газеті. Ми не проти свободи слова. Просто він перешкоджав діям правоохоронних органів». Як саме Ляшко перешкоджав, прокурор, звісно, пояснювати не став. Піднімалося на прес-конференції і питання публічності роботи органів прокуратури, яка деяким присутнім видалася недостатньо прозорою (одна прес-конференція на рік), хоча Литвин і божився, що їхня робота у нас на долонях. Повідомив Олександр Миколайович і про те, що невдовзі планується реорганізація органів — повторне створення міської прокуратури на базі існуючих районних. Також прокурор оприлюднив розміри прокурорських зарплат — 400-800 грн., залежно від звання її працівників. А наостанок побажав всього найкращого прокуратурі, яка «колись обрала нелегкий шлях постійної боротьби зі злом».

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 47, 27.11.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 327 хитов: 7877
вчера: 723/26554
время генерации: 0.80500483512878; SQL запросов: 11