Медиагруппа «Антенна»  

І де є такий гуртожиток?

Якщо у вас при слові “гуртожиток” виникають асоціації з несправними плитами, постійним холодом, тарганами, злючою комендантшею й іншою “домашньою” живністю типу вічно п’яного сантехніка, то значить не бачили ви правильних гуртожитків. Щоправда, у Черкаській області він, тобто правильний гуртожиток, — один. І мешкають у ньому студенти Черкаської філії Української академії банківської справи. Їхній гуртожиток нещодавно здобув статус найкращого за підсумками огляду-конкурсу роботи студентських гуртожитків вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації. Кажуть навіть, що матеріальна база і умови проживання студентів філії відповідають сучасним вимогам. А плата за проживання становить лише 10 грн. Здебільшого оплата за проживання в гуртожитках навчальних закладів Черкащини складає 10—25 грн. на місяць і значною мірою залежить від оплати за навчання.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 46, 20.11.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 599 хитов: 25790
вчера: 634/35795
время генерации: 0.0080211162567139; SQL запросов: 11