Медиагруппа «Антенна»  

Нестор Шуфрич: «На Черкащині живуть хитрі, але щирі люди...»

Галина БЕРЕЗЕНКО# 46, 20.11.2002

Перший після депутатської присяги приїзд народного депутата Нестора Шуфрича у свій 201-й округ — Черкаси і Канів — припав саме на міжгубернаторський період. 14 листопада ще активно обговорювалося зняття Володимира Лук’янця за «профнепридатність», але не менш актуальним було й те, кого ж Кучма, чи то пак вже Адміністрація Президента, призначить наступним губернатором Черкащини? Журналісти резонно підозрювали, що приїзд Шуфрича пов’язаний із подіями у черкаському Білому домі. Адже Нестор Іванович, як справжній есдек — член партії з 1996 року, обов’язково має щось знати. І якщо прямо не скаже (що у «більшовиків» взагалі не прийнято), то, принаймні, натякне під час прес-конференції. Немалу цікавість викликала і особистість самого Шуфрича. Пристрасті по перевиборах на 201-му окрузі зблякли, а «феномен» лишився. Багато хто побачив депутата, що набрав майже 30% голосів виборців, вперше...

Нестор Іванович відставку Лук’янця прокоментував вельми скупо, звівши все до «прозорої політики», «відповідної реакції влади на недоліки і якісно нової команди у Адміністрації Президента». Про кандидатуру нового губернатора Шуфрич волів би зовсім не говорити, але обмовився: «Це некоректно — мені щось знати раніше, аніж це з’явиться в Інтернеті».

Набагато охочіше Шуфрич повідав про свої зустрічі із виборцями (мовляв, я тут для роботи, а ви що подумали?). Зранку він разом з мером Канева і головою канівської райдержадміністрації обговорив питання реконструкції канівської тепломережі, тарифікації Канівського району і укріплення канівської берегової лінії, яке конче необхідно здійснити для недопущення екологічної катастрофи — викиду стічних вод прямо у Кременчуцьке водосховище. Екологічні і енергетичні питання Шуфрич обговорював із мером Черкас Анатолієм Волошиним, якого, до речі, похвалив за розумний розподіл бюджету. При цьому з’ясувалось, що подача газу на усі котельні Черкас — це і його, народного депутата, заслуга. За словами Шуфрича, «були задіяні мої стародавні зв’язки із НАК «Нафтогаз України».

Задіяв Нестор Іванович свої зв’язки і для відновлення роботи деяких черкаських підприємств. За його словами, він вже мав розмову із представниками концерну «Фольксваген», а також нині йдуть переговори від його імені із керівництвом «АвтоЗАЗ-Деу» про можливість розміщення певних замовлень на заводі «Ротор». Нардеп запевнив, що вже має досвід відновлення роботи подібних до «Ротору» підприємств на своєму колишньому закарпатському окрузі. Бо, нагадав Шуфрич, за 4 роки свого попереднього депутатства йому вдалося запустити на розвиток округу близько 256 млн. грн., і це при тому, що бюджет краю складав 250 млн.грн. І лише підступи закарпатського губернатора змусили Шуфрича перенести ці благодіяння на Черкаський край. «Я вважаю себе досить потужним народним депутатом минулого скликання і цього скликання, — без зайвої скромності повідав Шуфрич. — І не зважаючи на те, що наступні вибори, я переконаний, будуть пропорційними, я не можу лишити поза увагою район, у якому живуть хитрі, але дуже щирі люди». Чому ж хитрі, Нестор Іванович так до ладу і не пояснив. Як і не пояснив до ладу, що ж, власне, діється із його «Черкаською м’ясною компанією». Пожалівся лишень на контрабанду сала із Польщі і тут-таки взявся докладно пояснювати різницю між українським і польським салом. Якщо не знали — то українське сало, виявляється, м’якше і смачніше.

Окрім чудового знання сального питання, наразі вдалося з’ясувати, що Шуфрич володіє «усього» чотирма мовами, полюбляє «московську» ковбасу, а у Верховній Раді має непогані стосунки із Богданом Губським, Борисом Райковим, Сергієм Терещуком і Віктором Тимошенком. Із опозиційних черкаських депутатів спілкується лишень із Володимиром Єщенком, хоч загалом опозицію у парламенті Шуфрич поважає і ставиться з розумінням. А от єдине чого вже не може зрозуміти — позицію «Нашої України».

P.S. До речі, щодо Інтернету Шуфрич виявився правий — вже о 20.05 14 листопада на сайті інформаційного агентства «Оглядач», яке пов’язують із СДПУ(о), з’явилося повідомлення про призначення губернатором Вадима Льошенка.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 46, 20.11.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 477 хитов: 14666
вчера: 723/26554
время генерации: 0.16249585151672; SQL запросов: 11