Медиагруппа «Антенна»  

Магазини «АТБ» можуть перетворитися на холодильники

Галина БЕРЕЗЕНКО# 44, 06.11.2002

Першою жертвою у боротьбі мера Анатолія Волошина із боржниками за опалення стала мережа магазинів Дніпропетровської фірми "АТБ" - фірми, яка взяла у оренду частину магазинів збанкрутілого ВАТ "Продтовари". Волошин і його перший заступник Володимир Александров 5 листопада пообіцяли найближчим часом відрізати тепло і світло усій мережі магазинів, якщо дніпропетровське керівництво фірми не вирішить питання із погашенням боргів, які їм дістались у "спадок" від "Продтоварів". Приводом для таких заяв стало відключення електроенергії у понеділок у гуртожитку по вул.Руднєва, 97, який належав "Продтоварам" і теж дістався "АТБ". Обурені мешканці, які навіть обігрівачі не могли увімкнути - адже у гуртожитку досі немає тепла і через це хворіють діти - гуртом прийшли до мера у понеділок, 4 листопада. Питання із підключенням електроенергії було вирішено - керівництво проплатило 10 тис. грн. Але лишився загальний борг "Продтоварів" по теплу у 113 тис. грн., за який мер викликав представників "Продтоварів" - "АТБ" на килим. Вони пояснили, що гроші проплачують по мірі надходження, бо існує заборгованість і перед колишніми "Продтоварами". Гуртожиток Волошин при цьому пообіцяв підключити до тепла за рахунок резервів. Присутній тут же директор ТЕЦ Сергій Янішевський погодився із мером. Після першого вибуху гніву Володимир Александров більш спокійно пояснив, що міська влада - "не монстри" і якщо дніпропетровське керівництво "АТБ" згодне на діалог, то можна розробити графік погашення боргів з обов'язковим внесенням авансу близько 30% боргу. За словами Александрова, документи у АТБ на майно "Продтоварів" "до кінця недооформлені і власниками вони ще повністю не стали". "Вони на стадії становлення, - говорить Александров. І ми розумієм, що вони мають бути зацікавлені як ніхто, щоби знайти нормальний контакт із владою". (Мимоволі починає проглядатися і якийсь конфлікт інтересів... - Авт.)

На даний момент, за словами Александрова, борг черкащан за тепло не зсунувся з відмітки 34 млн. грн. Ліміт газу обмежений, тому у понеділок було знижено тиск у газорозподільчій мережі. ТЕЦ, за словами Сергія Янішевського, нині вимушена подавати газ під тиском 1,4 атмосфери, хоч нормальним є тиск у 6 атмосфер. Тому існує загроза відключення окремих районів і будинків. Цікаво, хто тоді буде стояти у черзі на килим до Волошина?

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 44, 06.11.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 68 хитов: 246
вчера: 691/35747
время генерации: 0.0079541206359863; SQL запросов: 11