Медиагруппа «Антенна»  

Де вигідніше одержувати пенсію?

Уже давно пенсіонери можуть одержувати пенсію в банку, а не стояти в черзі на пошті або сидіти удома, чекаючи листоношу цілий день (і добре, якщо один). Але багато хто не користується цією можливістю і за давнім звичаєм йде на поштамт. І даремно. Про те, чому пенсіонерам вигідно одержувати пенсію в банку, ми попросили розповісти директора Черкаського відділення "Правекс-Банку" (ліцензія НБУ №7) Ігоря Івановича ЖУКА.

- Ігор Іванович, яким чином Пенсійний фонд відбирав банки, яким згодом був наданий дозвіл виплачувати пенсії?

Вимоги були досить жорсткими. Насамперед враховувалися надійність банку, наявність розгалуженої мережі філій, відділень і, звичайно, рівень обслуговування клієнтів. Хочу зазначити, що "Правекс-Банк" без будь-яких проблем пройшов цей добір. І не дивно, адже прибуток банку стабільно росте протягом вже 10 років його роботи. За весь цей час ми жодного разу не дали приводу взяти під сумнів свою надійність. Зараз ми входимо в десятку найбільших банків України. Ми маємо понад 200 філій і відділень, у кожному з яких працюють винятково порядні і висококваліфіковані співробітники. Тому кожний пенсіонер, що проживає в обласному або районному центрі, де є відділення "Правекс-Банку", може без зайвих турбот одержувати пенсію в будь-який зручний для нього день і час.

- Як можна оформити одержання пенсії через "Правекс-Банк"?

- Це дуже просто. Потрібно прийти до відділення банку, написати заяву на відкриття рахунка, надати довідку з податкової інспекції з ідентифікаційним кодом, паспорт, пенсійне посвідчення.

- Скажіть, які вигоди одержує пенсіонер, вирішивши отримувати пенсію через Ваш банк?

- Насамперед він одержує надбавку до пенсії - відсотки, які ми нараховуємо на залишки на пенсійних рахунках. Одержати гроші пенсіонер може без черги у будь-який зручний для нього час - у нас не буває ситуації, коли в касі немає грошей. Більше того, гроші може забирати навіть не він сам. Можна безпосередньо у відділенні оформити доручення або додаткову пластикову картку на родича або довірену особу. Відкривши пенсійний поточний рахунок, бабуся або дідусь можуть безкоштовно перерахувати гроші на кожний з банківських вкладів, при цьому відсотки за спеціальними пенсійними вкладами вище звичайних. А ще можна безпосередньо зі свого рахунка переказувати гроші по Україні, оплачувати товари і послуги. Понад 1 500 магазинів і підприємств по Україні нададуть пенсіонеру знижки до 30% на продукти харчування, медикаменти і медичну допомогу, одяг, взуття та інші товари, якщо він відкрив у нашому банку картковий пенсійний рахунок. Усі наші співробітники з великою увагою і турботою ставляться до людей похилого віку, адже в наш час їхнє життя є нелегким. Ми намагаємося допомогти бабусям і дідусям не тільки в одержанні пенсії, але й у вирішенні інших проблем.

- Якщо у пенсіонерів виникнуть додаткові питання, куди їм звертатися?

— Наше відділення розташоване за адресою: м.Черкаси, вул. Лазарева, 4. Наш телефон 8-800 500-4-500 ( Усі дзвінки безкоштовні, телефонуйте цілодобово. Завжди будемо Вам раді!

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 44, 06.11.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 234 хитов: 4303
вчера: 723/26554
время генерации: 0.06334114074707; SQL запросов: 11