Медиагруппа «Антенна»  

Відділ пожежної безпеки УМВС інформує...

За минулий тиждень на території Черкаської області зареєстровано 71 пожежу та загоряння, в яких отримали опіки троє людей.

Матеріальний збиток склав понад 25 тисяч грн.

Віта Кириченко

Неодноразово працівники пожежної охорони нагадували про недотримання дітьми елементарних вимог правил протипожежної безпеки, нехтування ними, а також на те, що проблема дитячих пустощів з вогнем існувала завжди і ставитися до неї байдуже не слід. В першу чергу на це потрібно звернути увагу батькам, бо саме в родині, у колі сім'ї, діти вперше ознайомлюються з такими речами, як сірник, вогонь, праска і т.д. Але не всі дорослі свідомо ставляться до своїх безпосередніх обов'язків, не всі навчають дітей правильному поводженню із вогнем, а деякі з них самі не дотримуються вимог пожежної безпеки і навіть залишають дітей без належного нагляду. А в результаті саме діти через це і страждають...

Так, через пустощі із вогнем та нехтування правилами протипожежної безпеки дістав опіки 3 ступеня шестирічний Дмитро, мешканець смт Єрки Катеринопільського району. Батько дитини працює на міському заводі, мати - на фермі. Саме через це хлопчику неодноразово доводилося залишатися вдома наодинці. Іноді до нього навідувалася двоюрідна сестричка, іноді батьки приходили на обід. Але найчастіше Дмитрик був один. Тому, звісно, і було йому цікаво, що станеться з ганчіркою, якщо впхнути її у піч. Ганчірка, як і слід було передбачити, миттєво спалахнула, а разом з нею і одяг Дмитра... Як результат, хлопчика було доставлено до районної лікарні з опіками 3 ступеня. Ось такий випадок, така трагедія, таке безвідповідальне ставлення до рідної дитини, на нашу думку, стане батькам уроком на все життя.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 43, 30.10.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 214 хитов: 3209
вчера: 653/28380
время генерации: 0.0080749988555908; SQL запросов: 11