Медиагруппа «Антенна»  

Мерія відроджує взаємозаліки

Війна із неплатниками за комунальні послуги триває. Але мерія зрозуміла зрештою, що сили нерівні — працівники ряду черкаських підприємств, як би їх не лякали ганебними щитами, не зможуть заплатити за опалення і гарячу воду, бо декілька місяців не одержують зарплату. Через це у Черкасах вирішено повернутися до системи взаємозаліків. Працівник, що вже втратив надію побачити зароблене, має звернутися до керівництва підприємства із заявою про погашення заборгованості перед «Теплокомуненерго» або «ТЕЦ» за рахунок віртуальної зарплати. Прес-секретар міськвиконкому Тетяна Скляренко повідомила, що керівники «Теплокомуненерго» Микола Кушнір і «ТЕЦ» Сергій Янішевський вже погодились на запровадження такої схеми. Зі скрипом погоджуються підприємства — адже для їх бухгалтерій це буде досить проблематично. Проведення взаємозаліків із бюджетними взаємозаліків заборонено законодавством. У даний момент борг черкащан за гарячу воду та опалення становить 28 млн. грн. Із 1-го листопада прізвища боржників вже вивісять на щитах у центрі міста, а згодом розпочнуться і стягнення боргів через суд.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 43, 30.10.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 188 хитов: 2310
вчера: 653/28380
время генерации: 0.22620511054993; SQL запросов: 11