Медиагруппа «Антенна»  

Що може дати банк особисто Вам. Мінібанк «Правекс» у Черкасах

Ми не часто замислюємося над тим, навіщо потрібний банк звичайній людині. Багато хто вважає, що не потрібний взагалі. Вкладати гроші страшно — скільки вже банків розвалилося! Кредит узяти — і хотілося б, але не виходить, відсотки великі набігають. А що іще може банк? Однак відтоді, як у Черкасах відкрилося відділення "Правекс-Банку" і черкасці одержали можливість користуватися якісними банківськими послугами, багато що в їх житті змінилося. Докладніше про те, яку користь може принести відділення банку кожній людині, ми попросили розповісти директора Черкаського відділення Ігоря Івановича ЖукА.

— Ігор Іванович, розкажіть, що дало черкащанам відкриття в місті відділення "Правекс-Банку"?

- Насамперед у них з'явилась можливість скористатися якісними сучасними банківськими послугами. І звичайно, кожному жителю ми можемо запропонувати набагато більше, ніж просто покласти гроші в банк на депозит або взяти кредит. Також важливим є те, що в нашому відділенні Вас завжди привітно зустрінуть, якісно і швидко допоможуть вирішити будь-яку проблему.

— У вас постійно росте кількість вкладів. Звідки така довіра до "Правекс-Банку"?

- А тут немає ніяких загадок. "Правекс-Банк" працює на ринку України вже 10 років - з 1992 року. За весь цей час ми жодного разу не дали приводу засумніватися у своїй надійності. Наші вкладники знають, що і вклади, і відсотки за ними ми виплачуємо вчасно. Тому багато людей повторно вкладають гроші в "Правекс-Банку". Протягом усіх десяти років роботи наш прибуток стабільно збільшувався. Зараз ми входимо в десятку найбільших банків України.

Особливу увагу "Правекс-Банк" приділяє розвитку мережі філій і відділень. Ми намагаємося бути ближче до наших клієнтів, щоб знати всі їхні проблеми і допомагати в їх розв'язанні. Крім того, у нас дуже високі вимоги до співробітників. Для того щоб працювати в "Правекс-Банку", недостатньо бути першокласним професіоналом і дисциплінованим працівником. Насамперед потрібно бути чесною і порядною людиною - тільки тоді тебе допустять працювати з грошима клієнтів. Люди бачать, що ми давно і стабільно працюємо, піклуємося про клієнтів, що в нас винятково порядні і висококваліфіковані співробітники, і, зрозуміло, нам довіряють.

— Ігор Іванович, які конкретно послуги ви можете запропонувати звичайним громадянам?

- Різноманітні. Звичайно, насамперед це депозитні вклади. Ми намагаємося вгадати будь-які потреби клієнтів. У наш банк можна покласти гроші як на один місяць, так і на два роки. Існують різні форми виплати доходу. Так, наприклад, багатьом клієнтам подобається можливість одержувати відсотки за вкладом щомісяця. І, звичайно, можна зробити вклад як у гривні, так і в іноземній валюті.

Останнім часом багатьох часто цікавлять грошові перекази. Ми можемо забезпечити переказ грошей по Україні і по усьому світу, у гривнях і в іноземній валюті, у рамках системи "WESTERN UNION" і не тільки. Так, наприклад, у мережі АКБ "Правекс-Банк" діє система грошових переказів "Правекс-Мані", яка дозволяє переказати гроші за 15 хвилин на території України за найвигіднішими тарифами.

Ще ми можемо запропонувати громадянам купити в нашому відділенні банківські злитки дорогоцінних металів. Зараз попит на них постійно росте. Банківські метали завжди залишаються в ціні - це дуже надійний спосіб збереження грошей. Крім того, золотий, срібний або платиновий злиток - гарний подарунок.

У нас будь-хто бажаючий може стати власником пластикових карток міжнародних платіжних систем "VISA" і "EUROPAY". Власники карток "Правекс-Банку" можуть одержати серйозні знижки при купівлі товарів у більш ніж 1500 торговельних підприємствах по всій Україні.

Ми велику увагу приділяємо людям похилого віку, адже їхнє життя зараз є нелегким. Пенсіонери можуть одержувати пенсію через наш банк. У нас вони одержують визначену надбавку до пенсії - щомісяця на залишки грошей на пенсійному рахунку нараховуються відсотки. Крім того, помітну економію пенсіонерам дає можливість здійснювати безпосередньо зі свого поточного рахунка грошові перекази по Україні, оплачувати товари і послуги. З пенсійного поточного рахунка можна безкоштовно перерахувати кошти на кожний з банківських вкладів, причому процентні ставки за спеціальними пенсійними вкладами вище звичайних. А ще, не виходячи з банку, пенсіонер може оформити доручення на близького родича для одержання грошей зі свого рахунка.

У нашому відділенні можна обміняти валюту, здати старі купюри американських доларів і євро, перевірити, чи не фальшива у Вас іноземна валюта. Крім того, якщо у Вас залишилась валюта, яка вийшла з обігу у зв'язку з уведенням євро, то Ви можете обміняти її на євро в нашому банку. І, звичайно, ми приймаємо комунальні платежі, платежі за товари і послуги.

Багато послуг ми можемо запропонувати тим, хто виїжджає за кордон: ми видаємо довідки, потрібні для вивозу за кордон, у тому числі в Росію, іноземної валюти та інших цінностей; продаємо дорожні чеки "Тhomas Cook" і "American Express".

— А що ви пропонуєте підприємствам, іншим юридичним особам?

- Весь комплекс банківських послуг, потрібних для нормальної роботи будь-якого підприємства: обслуговування поточних рахунків у національній та іноземній валютах, касове обслуговування, операції з валютними цінностями, прийом на найвигідніших умовах тимчасово вільних коштів на депозити. Серед новинок - зарплатні карткові проекти, прийом платежів готівкою від юридичних осіб (платежі за товари і послуги, розрахунки з бюджетом, комунальні платежі та ін.), виплата готівки фізичним особам (заробітна плата, стипендії, розрахунки за придбані у фізичних осіб товари). Хочу зазначити, що, видаючи підприємству кредит, ми попередньо знайомимося з його повсякденною роботою і фінансовим станом. Це дозволяє нам не тільки з'ясувати, чи зможе підприємство вчасно повернути гроші, але і допомогти йому максимально вигідно використати кредитні кошти.

Ви знаєте, незважаючи на те, що законодавство дозволяє підприємствам мати будь-яку кількість поточних рахунків у різних банках, наші клієнти цим не користуються, оскільки ми задовольняємо всі їхні запити і завжди допомагаємо вирішити проблеми, що виникли.

— Тобто, Ви хочете сказати, що можете допомогти клієнтам розв'язати будь-яку проблему?

- Звичайно. Я вже говорив, що у "Правекс-Банку" працюють тільки професіонали. Якщо для допомоги клієнту потрібні будь-які додаткові ресурси або послуги, ми завжди допоможемо одержати підтримку Черкаської філії, будь-якого департаменту головного офісу "Правекс-Банку", будь-якого підприємства концерну "Правекс". До речі, у наших постійних клієнтів існує можливість скористатися не тільки фінансовими, але і багатьма іншими послугами, зокрема, страховими, консультаційними та ін.

— Ігоре Івановичу, що Ви хотіли б сказати нашим читачам, завершуючи розмову?

- "Правекс-Банк" відкрив відділення в Черкасах, як і в багатьох інших містах, для того, щоб бути ближче до пересічних жителів нашої країни. Банк - це набагато більше, ніж місце збереження грошей. Зателефонуйте нам і довідайтеся, чим ми можемо бути корисні саме Вам. І якщо Ви вирішите доручити нам свої фінансові справи, повірте, наші працівники цю довіру виправдають.


Довідка: Відділення АКБ "Правекс-Банк" (ліцензія НБУ № 7) розташоване за адресою: м. Черкаси, вул. Лазарєва, 4, телефон 8 800 500 4 500 (усі дзвінки безкоштовні, телефонуйте цілодобово)

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 43, 30.10.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 329 хитов: 8036
вчера: 723/26554
время генерации: 0.041540145874023; SQL запросов: 11