Медиагруппа «Антенна»  

Антимонопольный Комитет Украины борется з молокозаводами-монополистами

Олена Чернявська# 43, 30.10.2002

Територіальне відділення Антимонопольного комітету України в Черкаській області звернулося до молокопереробних підприємств області з вимогою підвищення закупівельних цін на молоко. Це пов’язано з тим, що всі молокозаводи області, а їх налічується 16, закуповували цей продукт в період з січня по липень за зниженими цінами, і це при тому, що зниження цін на готову молочну продукцію не було. За зростанням закупівельних цін АМКУ уважно стежить, і ця ситуація повторюється вже другий рік поспіль. Відповіддю АМКУ було звернення до молокопереробних заводів з вимогою знизити закупівельні ціни. За словами Надії Язикової, заступника начальника тервідділу, більшість підприємств відреагували на критику АМКУ і підвищили закупівельні ціни на молоко в кінці вересня на 10-16% до (0,50-0,60 гривень за літр). За прогнозами АМКУ, ціни на молоко підвищаться ще на 0,1-0,15 грн./літр, що може відбитися і на цінах готової молочної продукції.

Основною ж причиною зниження закупівельних цін керівництво молокопереробних заводів називає зниження цін на казеїн, сухе молоко та твердий сир, які експортуються в країни Європи. Монополістичне ж становище 15 молокозаводів області дозволяє встановлювати ціни в своїх районах, тим більше що скарг від населення стосовно зниження закупівельних цін на молоко до АМКУ не надходило.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 43, 30.10.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 85 хитов: 9163
вчера: 205/28525
время генерации: 0.25949096679688; SQL запросов: 11