Медиагруппа «Антенна»  

Для «Графії-України» наскубуть землиці

Галина БЕРЕЗЕНКО# 43, 30.10.2002

Міська влада щосили намагається втримати останнього із найбільших іноземних інвесторів, якому належить ЗАТ «Графія-Україна». У вівторок, 28 жовтня, мер Анатолій Волошин вже вдруге зустрівся із представником наглядової ради нового, австрійського, інвестора підприємства. Мер і представник інвестора обговорювали питання виділення земельної ділянки, котра необхідна «Графії» для розширення виробництва — будівництва нового цеху. Проблема, яка стоїть перед мерією у даному випадку, — нагодувати вовків і зберегти овець. Тобто, насправді «Графії» мер Олійник виділив ділянку. Але на ній знаходилась і нині знаходиться аварійна служба міста. Аварійникам було запропоновано перебратися кудись на околицю у непристосоване приміщення без телефонів із підручним під’їздом. Аварійники почали обурюватися, незадоволені були і мешканці того провулку, куди планувалося переселити службу. Тож з часу виділення землі аварійники продовжували сидіти на старому місці. Подейкують, що Олійник зробив це похапцем, пообіцявши німцям будь-що, аби тільки зробити вигляд, що йде назустріч — потрібно було хоч цяцянками утримати інвесторів «після проколу» із Реємстмою. Нагадаємо, однією з причин, у зв’язку з якими «Реємстма» продала свій контрольний пакет акцій Черкаської тютюнової фабрики британській компанії «Галаер» (торгова марка «Lіgett Ducat), стала відмова міської влади виділити землю під будівлею «табачки».

Нині Волошин прагне і аварійників не чіпати, і «Графії» посприяти. Схоже, що землю доведеться краяти клаптями. Ділянка, яку мерія вже готова виділити, становить 0,4 га. До всього, інвестори «Графії» готові викупити будинок, що стоїть на шляху розвитку потужностей — ця пропозиція була озвучена на сесії міськради 22 жовтня. Ну, це ще 0,15 га. Всього — 0,55 га. І тепер треба якось наскубти землиці до заповітного гектара, яким нібито раніш володіла «Графія». Ці питання розглядатиме щонайближча сесія, на якій буде присутній представник «Графії», запевнив мер.

От тільки дивно — чомусь мер, який вважає інвестора «Графії-Україна» стратегічно важливим для міста, не зміг назвати журналістам, що ж то за таємничий новий інвестор. Наврочити боїться?

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 43, 30.10.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 86 хитов: 10343
вчера: 205/28525
время генерации: 0.052088022232056; SQL запросов: 11