Медиагруппа «Антенна»  

Остання «зачистка»

Минулого понеділка у стінах Черкаського міськвиконкому був справді «судний день» — мер А.Волошин особисто повідомив чиновників про зміни у структурі апарату і про скорочення його чисельності. Принагідно їх попереджено про можливе звільнення з роботи.

Цій масштабній акції передувало прийняття двох актів розпорядчого характеру, зокрема рішення міськвиконкому «Про структуру, штатний розпис апарату ради та її виконавчих органів» та розпорядження міського голови «Про персональне попередження працівників апарату міської ради, виконкому, його відділів, управлінь та служб у зв’язку з наступним вивільненням (скороченням) працівників». Обидва документи датовані 25-им жовтня ц.р., а вже через три дні доведені до відому усього колективу. Причому керівників структурних підрозділів зобов’язано доповісти письмово особисто міському голові вже 29 жовтня до 17.00. Як тут не згадати народне застереження: «Швидко роблять — сліпих родять». Якби ж пан Волошин був глибше обізнаний з особливостями апаратного буття, то знав би, що всяке скорочення штатів неминуче закінчується їхнім зростанням.

Тепер у кабінетах мерії — сум і тривога, чиновники гадають, хто з них залишиться на своїх місцях, а кому доведеться іти на біржу праці. Мало тішить їх і обіцянка пана Волошина про те, що він протягом 10 днів прийме всіх, кому буде потрібна допомога у працевлаштуванні. Але, як гласить народна мудрість: «Казав пан — кожух дам, та слово його тепле».

У рядових функціонерів, як нам здається, перспектива мало втішна, хоч і небезнадійна, а от начальників рангом повище охоче бере під своє крило облдержадміністрація, про що ми неодноразово повідомляли. Кабінети у Білому домі вже обживає чималий гурт осіб з колишньої Олійникової команди, а незабаром до них приєднаються ще декілька.

Будемо сподіватися, що на цьому А.Волошин закінчить свою затяжну «зачистку» в мерії і нарешті візьметься за справи більш вагомі і значущі, бо від його передвиборчих обіцянок залишилась лише невиразна тінь.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 43, 30.10.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 218 хитов: 3392
вчера: 653/28380
время генерации: 0.021305084228516; SQL запросов: 11