Медиагруппа «Антенна»  

Згорів через горілку

Віта Кириченко# 40, 09.10.2002

Якщо горілка стає майже сенсом, змістом життя, - лиха не позбутися.

45-річний Олексій М. проживав у своєму занедбаному будинку в селі В'язівок Городищенського району сам. Крім стола, двох стільців та ліжка, нічого в хаті не залишилося - майно було давно пропите. Жінка Олексія забрала дітей та пішла від нього. З роботою у нього теж було не дуже добре, бо хто ж терпітиме невдаху у постійному запої... Ось і блукав Олексій в пошуках якоїсь «халтурки» та чесно заробленої за неї горілки.

Того злощасного дня сусід Олексія бачив, як останній майже в непритомному стані йшов до свого такого ж друга по нещастю відсвяткувати його сорокаріччя. О восьмій вечора він вийшов на вулицю до криниці набрати на ніч додому води і побачив, що хата Олексія димить. Не довго вагаючись, чоловік підбіг до будинку і чимдуж штовхнув ногою зачинені двері, які вже почали горіти. Намагання самотужки загасити водою пожежу теж ні до чого не призвели — потрібна була допомога сусідів та пожежних. Проте було вже пізно. Коли на місце пригоди приїхали пожежники, рятувати когось було вже пізно. Відразу знайшли Олексія, а біля нього - склянку недопитої горілки. Мабуть від випитої чарчини, і не однієї, він заснув на столі і тому прокинутися вже не зміг. Причиною пожежі стало елементарне нехтування правилами протипожежної безпеки... Як стало відомо потім, майже два роки до того у чоловіка за несплату відключили електроенергію. Але винахідливості йому було не позичати, бо для освітлення у кімнаті використовувалася оголена електропроводка, яка замкнула, ставши причиною пожежі. Ось така вона, страшна доля, лихе життя.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 40, 09.10.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 397 хитов: 10900
вчера: 854/23332
время генерации: 0.27884984016418; SQL запросов: 11