Медиагруппа «Антенна»  

Черкаси одержать один комп’ютер задарма

Черкаси, Городище, Умань і Чигирин були названі серед найактивніших членів Асоціації міст України. За це названі міста-активісти одержать заслужені ними комп’ютери сучасних моделей із підключенням до Інтернету. Для того, аби спрямувати свою, вже проявлену, активність у роботі Асоціації міст у сучасніше русло.

Про «роздачу слонів» оголосив заступник виконавчого директора АМУ з правових питань Степан Клебан. Відбулося це 8 жовтня на зборах голів міст і селищ Черкаської області, що пройшли у черкаській мерії. На цьому ж зібранні було створено Черкаське обласне регіональне об’єднання органів місцевого самоврядування. Головою об’єднання обрано черкаського мера Анатолія Волошина.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 40, 09.10.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 518 хитов: 16468
вчера: 728/20732
время генерации: 0.053266048431396; SQL запросов: 11