Медиагруппа «Антенна»  

В Умані намагаються розібратися зі стихійною торгівлею

Єгор Гончар# 40, 09.10.2002

Бабусі із нехитрим крамом, що викладений долі на газетці чи целофані - явище звичне для усіх міст. І практично незнищенне. Уманська мерія також розпочала боротьбу із "стихією". Нещодавно в мерії відбулось засідання за участю податківців, санепідемстанціъ та міліції. Першими у дзвін почали бити лікарі, адже торгівля із землі продуктами - це цілковита антисанітарія. Уманська державтоінспекція більше турбувалась, аби хтось із уманчан не скалічив ноги. Тому представник ДАІ нагадав, що згідно з відповідними законами й інструкціями розміщувати торгові точки на пішохідних доріжках заборонено. А за порушення даних вимог - штраф від 51 до 85 грн.

Стихійні торговці, що шикуються від Миколаївського собору до заводу "Мегометр", створюють ряд незручностей для жителів міста: неможливо проштовхатися на територію Колгоспного ринку, наглухо заблоковані підходи до автобусних зупинок та крамниць в ратуші. Також незадоволена адміністрація ринку - ринковий збір за межами ринку контролери не беруть, хоча територію навколо ринку адміністрація утримує зі свого бюджету. В основному за територією ринку ціни набагато нижчі, через що виникає неприязнь між торговцями з ринку та їх колегами із-за паркану.

За два дні після засідання уманська міліція вже почала відкрито боротися із "стихійниками". Торговців з тротуара попросили або припинити торгівлю і забиратися геть або перейти на Колгоспний ринок, сплативши певну суму за місце, і спокійно торгувати. Але, тільки-но працівників міліції стало менше, торгове містечко знову перебазувалося на тротуар. Селяни, що вирощують на власному городі сільськогосподарську продукцію, не бажають залишати свої місця під стінами ратуші. Як сказав з іронією в голосі один із міліціонерів: "Немає гіршого злочинця, ніж бабуся з 3-ма морквинами".









ТОП-СТАТЬИ
Номер # 40, 09.10.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 473 хитов: 19587
вчера: 653/28380
время генерации: 0.02926778793335; SQL запросов: 11