Медиагруппа «Антенна»  

Дахнівка стала проблемою державного рівня

Депутат міськради, директор СШ №9 Алла Хоперія на сесії 2 жовтня повідомила, що у мікрорайоні Дахнівка складається просто катастрофічна ситуація із підтопленням. Мешканці мікрорайону вже звикли, що вода постійно стоїть у погребах. Але віднедавна — після кожної більш-менш сильної зливи — вода заливає будинки дахнівчан. Дренажний канал, що знаходиться у мікрорайоні, не чистився десятиліттями, а грунтові води подекуди підходять дуже близько до поверхні грунту. На її думку, це може також сприяти і спалахам гепатиту А, що особливо часто спостерігаються у районі. Останній спалах виник на початку осені. Усього ж у мікрорайоні захворіло на гепатит А 19 осіб.

Перший заступник мера Володимир Александров зауважив, що міська, та й навіть обласна влада лише своїми силами не зможуть розв'язати дахнівську проблему. На його думку, це вже проблема державного рівня. Тому міська влада вже направила відповідне звернення до області, аби обласне керівництво перенаправило його до Кабміну. Хоча із досвіду спілкування Черкас із Кабміном напрошується невеселий прогноз - швидше Дахнівка перетвориться на суцільне озеро, аніж Кабмін гроші виділить...

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 40, 09.10.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 577 хитов: 11575
вчера: 617/18851
время генерации: 1.0737209320068; SQL запросов: 11