Медиагруппа «Антенна»  

Циганські барони почали скаржитись на міліцію

Часом аж занадто висока злочинна активність циган на Центральному ринку Черкас викликає багато нарікань з боку торгівців та покупців на бездіяльність міліції. Не так давно, під час зустрічі приватних підприємців із мером Анатолієм Волошиним, годину поспіль сипались скарги на міліцію. Приклади наводили як депутат міськради Ніна Коробко, так і уповноважений з питань розвитку малого підприємництва Олександр Лещинський.

Міліція спробувала було довести, що не сидить склавши руки і не заводить дуже тісної дружби із циганами. Тільки під час останньої масованої "зачистки" Центрального ринку Черкас, що проводилась із 1-го по 20-е вересня, було розкрито 53 злочини, повідомив начальник міліції громадської безпеки Юрій Олійник на брифінгу 4 жовтня. Із затриманих 462 громадян "без певного роду занять і місця проживання" 175 виявились циганами. А нещодавно було повністю оновлено особовий склад підрозділів, що працюють на ринках міста. Щоб не призвичаювались, мовляв. І не пробували знайти "додатковий заробіток". Щоправда, не було уточнено, з якою періодичністю взагалі відбувається ротація базарної міліції.

Дії міліції вже викликали протест з боку голів циганських громад, повідомив заступник начальника черкаського УМВС Микола Пидорич. Один із циганських баронів з'явився до управління зі скаргою на те, що «ромів» буцімто міліція зовсім не пускає на територію ринку. За словами Миколи Михайловича, із бароном йому не довелося спілкуватися особисто. Але Пидорич запевнив, що жодних расових упереджень міліція не має, просто виконує свій обов'язок: "Щоб не склалося враження, що ми оголосили циганам війну... Мабуть, серед них є порядні люди". Хоча муляють очі чомусь все більш непорядні. Цигани тримають лідерство не тільки з кишенькових крадіжок, а із торгівлі наркотиками. Що змушує черкаську міліцію встановлювати рекорди - вже в цьому році в області загалом було вилучено близько 350 кг наркотиків (в основному макової соломки). Черкащина, таким чином, має третє місце в Україні із кількості вилучених наркотиків.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 40, 09.10.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 577 хитов: 11529
вчера: 617/18851
время генерации: 0.028465986251831; SQL запросов: 11