Медиагруппа «Антенна»  

Мер вирішив боротися із боржниками по-радянськи

Публічним осудом із боржниками за компослуги вирішив боротися мер Анатолій Волошин. Тож незабаром центр міста можуть прикрасити «позорні» щити із переліком прізвищ і назвами фірм-злісних неплатників за світло, газ, воду і опалення (раніше, в «совдепі», так присоромлювали алкоголіків). Але «публічна страта» — то лише крайній крок. Поки що мер у понеділок, 7 жовтня, розпорядився упорядкувати списки боржників — фізичних і юридичних осіб, що мають заборгованість за комунальні послуги. І зобов’язав попередити винних, що у разі несплати боргів їхнє прізвище чи назву фірми читатимуть перехожі у центрі міста.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 40, 09.10.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 577 хитов: 11477
вчера: 617/18851
время генерации: 0.011591911315918; SQL запросов: 11