Медиагруппа «Антенна»  

А трудівничії жінки на мітинг брали ще й ложки...

Галина БЕРЕЗЕНКО# 40, 09.10.2002

Мітинги стають вже звичною декорацією центрального майдану Черкас у вихідні. (Дуже прикро, але доводиться таке констатувати.) Від акції до акції змінюється тільки кількість учасників. Щодо зменшення. Лишається найзавзятіше мітингувальницьке ядро. Середній вік "ядрівчан" - під 60 і старші, відповідно, й колір прапорів - червоний. Переважають (статистично) жінки.

По правді сказати, й ідея проведення акції протесту у суботу, 5 жовтня, належала жіночій організації - черкаському осередку "Всеукраїнського об’єднання жінок-трудівниць за майбутнє України" у жодному випадку не плутати із кишеньковою цяцькою президентської дружини "Жінки за майбутнє"). Жіноча організація протестувала разом із КПУ, чиєю філією вона фактично є. За оцінками самих організаторів, вимагати відставки президента Кучми, а заодно губернатора Володимира Лук`янця, і голови облради Геннадія Капралова зібралось щось близько 500 душ. Журналісти нарахували на початку мітингу близько 200 осіб. А міліція стверджувала, що усіх разом - пікетувальників, журналістів і міліції - було лише близько сотні. Певне, щоби компенсувати кількість учасників, було використано шумові ефекти. Хорове скандування "Кучму - геть!" супроводжувалось гуркотінням ложок об пусті каструлі, які поприносили з собою деякі учасниці акції. Тоненьким дзявкотом заливався маленький цуцик, — господиня посадила улюбленця у кошик і так принесла на мітинг. Оригінальний хід. Шкода, не бачив цього губернатор. Він вже теж до мітингів звик і тому не летить стрімголов на роботу у вихідний, нібито у місті оголошено надзвичайний стан. Резолюція мітингу й так до нього при нагоді потрапить, і він додасть її до своєї колекції резолюцій попередніх мітингів. А опозиція, схоже, й надалі наступатиме на ті ж стандартні грабельки, тобто робитиме усе, аби черкащани почали сприймати учасників акцій протесту як частину архітектурного ансамблю центральної площі -- разом із пам`ятником Леніну. Дай Боже, звісно, мені помилитися. А черкаській опозиції - зібрати 12 жовтня, у день здійснення публічного трибуналу над Кучмою (вже другого за останні два роки) народу, принаймні, не менше, аніж 16 вересня - на початку Всеукраїнської акції протесту "Повстань, Україно!"

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 40, 09.10.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 621 хитов: 13159
вчера: 617/18851
время генерации: 0.029167890548706; SQL запросов: 11