Медиагруппа «Антенна»  

Чому збирається навчитися Л. Кучма?

Іван СІЧОВИК# 40, 09.10.2002

Слухати нашого президента — одна насолода, інтелектуальна, бо що не вислів — то откровення. Ось і під час поїздки у спекотну Індію він явив загалові нові злети своєї думки, так би мовити, розумові перли найвищого гатунку. Так, при відвідинах надсучасного комплексу по виробництву новітніх комп’ютерних систем вражений побаченим гарант, мудро похитуючи схиленою набік головою, видав: «Нам треба у вас повчитися».

От вже справді, «відкрив Америку» Леонід Данилович, бо, починаючи з 50-тих та 90-тими завершуючи, у вузах Радянського Союзу безоплатно або за символічну плату навчалися десятки тисяч молодих індійських громадян. Потрібно сказати, що вчилися вони старанно і наполегливо, бо хотіли повернутися додому добрими спеціалістами. Мабуть, були вони і серед однокурсників студента Дніпропетровського університету Льоні Кучми. У ті часи Індію відносили до країн, що розвиваються, тобто до тих молодих держав, які постали на уламках колоніальних імперій. І тодішня наша Батьківщина надавала їм всебічну допомогу, часом відриваючи ресурси і кошти від власних нагальних потреб.

Сьогодні Індія, спираючись на інтелектуальний потенціал навчених у нас спеціалістів, успішно розвиває усі галузі своєї економіки і в першу чергу ті, де застосовуються найновітніші технології. Так, по виробництву тих же комп’ютерних систем вона посідає друге місце у світі, поступаючись лише США. Тільки у цю сферу тут щорічно вкладаються кошти, які дорівнюють трьом річним бюджетам України. Достойними і вправними учнями виявилися індуси, до того ж ще й справжніми патріотами. Поталанило їм і на мудрих, визнаних усім світовим співтовариством державних провідників.

А що у нас, на Батьківщині уславленого академіка-кібернетика В.Глушкова? Як казав один мудрий чоловік: «Наш путь — во мраке». Мільйони наших співвітчизників, у тому числі практиків і вчених електронної галузі, зміцнюють економіку і розвивають науку в близькому і дальньому зарубіжжі, зокрема у тій же Індії. Зяючими пустками стоять заводи і науково-виробничі комплекси, чия продукція успішно конкурувала на європейському і світовому ринках. Погляньте на мертві корпуси «Ротора», Смілянського радіоприладного заводу, «Фотоприладу», заводу телеграфної апаратури. По всій Україні подібних їм — тисячі і все це — результат «безальтернативних кучмівських реформ», сліпого дотримання курсу, накресленого міжнародними фінансовими монстрами, яким було конче необхідно знищити потенційного конкурента, яким була наша держава. І вони домоглися свого, пошивши нас у дурні за активного сприяння доморощених стратегій на кшталт двох сумнозвісних Леонідів. Цур їм, цур!

Тепер Л.Кучма збирається вчитися у метких індусів тим премудростям, якими вони оволоділи колись у нас. Чи не запізнився він з тим учнівством? І чи не настав для нього час відповісти за все, що він заподіяв своїм недолугим керівництвом державі і її народові?

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 40, 09.10.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 703 хитов: 34874
вчера: 617/35201
время генерации: 0.01294994354248; SQL запросов: 11