Медиагруппа «Антенна»  

На екскурсію — за грати

Олександра СИЧ# 52, 29.12.2008

Правоохоронці організували для «проблемних» підлітків відвідини СІЗО

У всіх країнах є «проблемні» підлітки, які мають невтішну перспективу опинитися за гратами, звісно, якщо вчасно не оцінять можливі наслідки своїх хибних кроків. Комусь не пощастило — він народився в неблагополучній родині, де зловживають спиртним чи мають тюремний досвід, за кимось не дивляться батьки, а в когось просто важкий характер.

Допомогти такій молоді стати на правильну життєву дорогу вирішили дорослі в погонах, які за своїм фахом захищають закон і карають, в разі потреби, його порушників.

Неповнолітнім, які перебувають на профілактичному обліку,

організували ознайомчу екскурсію до Черкаського слідчого ізолятору, щоб вони на власні очі пересвідчилися: жити в неволі за високим муром зовсім не весело. Діти ознайомилися з розпорядком дня арештного дому, умовами проживання та навчання у ньому. Їм також роз’яснили, які права мають утримувані у слідчому ізоляторі, показали камери, де перебувають неповнолітні, а також камери тих, кого засуджено до довічного ув’язнення.

Правоохоронці сподіваються, що побачене вплине на «проблемних» підлітків і знівелює «романтику» антисоціальних вчинків.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 52, 29.12.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 347 хитов: 16638
вчера: 638/58805
время генерации: 0.07768702507019; SQL запросов: 11