Медиагруппа «Антенна»  

Обласна влада боротиметься з безробіттям

Облдержадміністрація розробляє заходи на подолання безробіття в регіоні

Виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Петро Гаман оприлюднив останні дані про ситуацію на ринку праці в регіоні.


За його словами, у листопаді–грудні 2008 року зросла кількість звернень незайнятих громадян до служби зайнятості та скоротилася кількість вакансій, заявлених роботодавцями.

Протягом січня-листопада 2008 року послугами обласної служби зайнятості скористалися понад 93 тис. незайнятих громадян, з них 66,3 тис. осіб мали статус безробітних. Безпосередньо у листопаді до центрів зайнятості області за сприянням у працевлаштуванні звернулося понад 11,7 тис. осіб, що в 1,4 раза більше, ніж за аналогічний період минулого року. На збільшення реєстрації незайнятого населення вплинули сезонність виробництва, звільнення працівників з раніш стабільно працюючих підп-риємств та звернення до центрів зайнятості працівників після звільнення з підприємств, які розташовані за межами регіону.

Станом на 1 грудня на обліку в центрах зайнятості перебувало 29,7 тис. незайнятих громадян, з них майже 27 тис. мали статус безробітного. Кількість вакансій на цю дату становила 1105, що в 1,7 раза менше, ніж у 2007 році.

Станом на 18 грудня на обліку в центрах області перебуває понад 36,5 тис. осіб. Кількість вакансій становить 1108.

Петро Гаман наголошує, що облдержадміністрація розробляє цілий комплекс заходів для поліпшення ситуації на ринку праці. Зокрема, нині опрацьовуються дані про всі вакансії в регіоні, аби надати роботу максимальній кількості незайнятих громадян.

Крім того, за його словами, нині на державному рівні розглядається можливість залучення зареєстрованих у центрах зайнятості до громадських робіт.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 52, 29.12.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 77 хитов: 6249
вчера: 205/28525
время генерации: 0.081588983535767; SQL запросов: 11