Медиагруппа «Антенна»  

Податківці викрили підпільне СТО

У Черкасах у приватному домоволодінні по вул. Благовісна діяла незаконна станція ремонту автомобілів.

Як з’ясували правоохоронці, необхідних дозволів державного пожежного нагляду, екологічної інспекції та документів на право розміщення об’єкта у власника не було. До того ж мешканці сусідніх будинків були занепокоєні занадто близьким розміщенням станції. Тож податківцям довелося описати гаражне приміщення СТО і вилучити підйомник автомобілів та електрозварювальне обладнання на суму 216 тис. грн.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 45, 12.11.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 612 хитов: 18139
вчера: 765/21950
время генерации: 0.0088891983032227; SQL запросов: 11