Медиагруппа «Антенна»  

Мотлох — як візитівка Черкас?

Марія ГАВРИЛЯН# 45, 12.11.2008

Вже кілька тижнів поспіль по усьому місту ростуть, як гриби після дощу, купи обпалого листя та обрізаного гілля. Проте прямо пропорційно цьому зменшується активність комунальних служб, які повинні вивозити такого типу сміття.

Безперечно, осінь — красива пора року. Жовте листя на деревах прикрашає вулиці та парки міста, проте обпавши, воно створює проблеми для комунальників. Якщо двірники згрібати його ще встигають, то комунальне автотранспортне підприємство 23-28 із вивозом його ніяк не справляється. Тож уже другий тиждень величезні купи листя прикрашають, у лапках, вулиці та двори міста.

Щоб якось боротися з такими пейзажами під вікнами, люди його спалюють, а робити таке заборонено, бо дим від багать забруднює атмосферне повітря і шкодить здоров’ю людей, особливо хворих на астму. Саме тому спалювати обпале листя на території міста — це порушення, за яке передбачена адміністративна відповідальність — штраф від 17 до 119 грн. Листя необхідно вивозити у спеціально відведені місця або компостувати.

Проте, встановивши міру покарання, час від часу проводячи рейди-перевірки та караючи порушників, комунальники чомусь забувають виконувати свої безпосередні обов’язки.

Разом із проблемою обпалого листя в місті виникла ще одна — купи обрізаного гілля. На минулому тижні на офіційному сайті міської ради з’явилася інформація, що мешканцям приватного сектора забороняється складувати гілля у невстановлених місцях, тобто виносити його за межі прибудинкової території та на контейнерні майданчики РЕУ. За це також передбачено адміністративне покарання у вигляді штрафу. І знову ж таки, помічаючи пилинку в чужому оці, у своєму комунальники не бачать і колоди, практично у прямому розумінні. Обпилюючи сухе гілля по місту, вони самі складають його і на узбіччях, і на контейнерних майданчиках, але не вивозять.

Отож, шукаючи порушників серед городян і штрафуючи їх, комунальникам варто було б тверезо оцінити свою діяльність, а точніше, бездіяльність і нарешті навести у місті лад перед настанням зими.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 45, 12.11.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 586 хитов: 12600
вчера: 675/20583
время генерации: 0.06367301940918; SQL запросов: 11