Медиагруппа «Антенна»  

Знову хапанці

Працівники УДСБЕЗ УМВС України в Черкаській області спіймали на хабарі одного з викладачів Лисянського професійного аграрного ліцею.

Освітянин вимагав від студента навчального закладу три тисячі гривень за видачу свідоцтва про закінчення навчання та встановлення вищого розряду робітничої спеціальності, ніж був отриманий насправді. При цьому викладач знаходився на території навчального закладу, діяв умисно, всупереч інтересам служби, з корисливих мотивів і використовуючи своє службове становище.

Та студент виявився не з боязкого десятку.

Хапкий на руку освітянин був затриманий працівниками УДСБЕЗ УМВС «на гарячому», під час отримання хабара. Проти нього порушено карну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.368 Кримінального кодексу України. Предмет хабара — три тисячі гривень вилучені як речовий доказ. Правоохоронці вважають, що це не єдиний випадок використання згаданим співробітником ліцею свого службового становища. Тож нині вживаються заходи щодо документування додаткових епізодів його протиправної діяльності.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 45, 12.11.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 469 хитов: 16370
вчера: 586/18215
время генерации: 0.0086219310760498; SQL запросов: 11