Медиагруппа «Антенна»  

Мешканців черкаського гуртожитку катують холодом

Наталя ДАНИЛЮК# 45, 12.11.2008

За межею цивілізації — саме так можна охарактеризувати умови проживання людей у гуртожитку по вулиці Горького, 4. Опалювальний сезон у ньому так і не розпочався, бо ще навесні там вирізали всі комунікації. Удень плюс 16 — плюс 19, вночі ледве дотягує до плюс 13. І це — не на вулиці, це «температурний фронт» у гуртожитку. Поки ще не так холодно, рятує обігрівач. Та коли вдарить мороз, він один навряд чи зігріє людей.

Загроза, що в гуртожитку не буде тепла виникла ще 17-го квітня, коли до нього вдерлися якісь люди і за вказівкою директора товариства «Прайм-Буд» Юрія Воронова відрізали усі комунікації. А далі через те, що в гуртожитку проживають всього 25 сімей і, починаючи з 5-го поверху, приміщення пустують, з них і розпочалися будівельні роботи. Робітники, які, за словами людей, не мали дозволу на проведення суцільної реконструкції, зняли всі двері, зірвали підлогу і зрізали труби.

Міська ж влада, попри усі обіцянки та запевняння не залишити людей напризволяще, знову повернулася до них відмінною від обличчя частиною тіла.

Мешканці гуртожитку впевнені: таким чином на них тиснуть, аби вони, як наполягав Сергій Одарич, підписали такий собі інвестиційний проект, тобто щоб люди брали кредити на реконструкцію гуртожитку під квартири, але це, як вважають пожильці, боргова пастка. Тим паче, що нині через економічну кризу, такий кредит отримати практично неможливо.

Два роки тому новообраний мер Черкас Сергій Одарич, беручи участь у прямих ефірах програми «Погляд з антени», щедро розкидався обіцянками щодо цивілізованого вирішення проблеми з гуртожитком. Однак цивілізованістю та людяністю поки що й не пахне. Складається переконливе враження, що мер міста бачить життєві проблеми простих черкащан тільки через вікна персонального авто і затишного кабінету. Міському ж загалу вже давно відомо, хто і в яких умовах живе в гуртожитку. Але про його мешканців і мер, і депутати згадують лише під час виборів, адже для них вони не люди, а просто електорат.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 45, 12.11.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 160 хитов: 2693
вчера: 582/19957
время генерации: 0.044201850891113; SQL запросов: 11