Медиагруппа «Антенна»  

Податківці «накрили» три «ліві» АЗС

Працівники податкової міліції виявили на Уманщині аж три АЗС, які працювали без необхідних дозвільних документів.

На 209 кілометрі траси Київ–Одеса, в Уманському районі розташувалася газова автозаправка, що належить місцевому товариству з обмеженою відповідальністю. На момент перевірки у власника не було дозволів на право розміщення об’єкта торгівлі та на початок робіт.

Податківцям стало відомо, що й інший підконтрольний цьому підприємству автогазозаправочний пункт, розташований трохи далі, незаконно реалізує скраплений газ, бо в нього теж немає необхідних дозвільних документів та актів здачі обладнання в експлуатацію.

Відтак, податківці вилучили обладнання газових автозаправок на суму майже 300 тис. грн. Матеріали цих перевірок невдовзі розглядатиме суд.

Ще одна АЗС, що належить місцевій приватній підприємниці, теж не мала жодного дозвільного документа на право здійснення торгівлі. Тож на АЗС разом із обладнанням та паливно-мастильними матеріалами, що вартували понад 2 млн. грн, було накладено арешт. Уманський міськрайонний суд застосував до правопорушниці штрафні санкції.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 44, 05.11.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 551 хитов: 15982
вчера: 580/19299
время генерации: 0.026404857635498; SQL запросов: 11