Медиагруппа «Антенна»  

Гаплик ще одній підпільній гуральні

В Умані працівники податкової міліції викрили підпільний цех, де виготовляли алкогольні напої. Підпільну ґуральню влаштував у своєму помешканні 63-річний місцевий житель.

В умовах, далеких від заводських, горе-підприємець змішував спирт з водою, а потім розливав у пляшки з-під горілки під етикетками відомих вітчизняних виробників. Місцеві шанувальники «зеленого змія» купували цей 40-градусний напій за ціною 6 грн. за півлітрову пляшку.

За неповні 10 місяців незаконної діяльності тіньовик встиг придбати 250 літрів спирту та виготовити 550 літрів алкогольного фальсифікату на суму більше 6 тисяч гривень.

Податківці вилучили у хазяїна підпільного цеху 106 літрів спирту та 8 літрів водно-спиртової суміші на суму понад 2 тис. грн.

Зараз за протиправні дії спритнику доведеться відповідати перед законом.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 44, 05.11.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 20 хитов: 66
вчера: 580/19299
время генерации: 0.0081081390380859; SQL запросов: 11